:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Fatalne oznakowanie na ul. Sudeckiej. Czy tak to powinno wyglądać?

Portal 24jgora.pl 21/10/2019 08:49

Przedstawiamy nagranie nadesłane przez naszego czytelnika, prezentujące chaos jaki panuje na skrzyżowaniu ulic Sudeckiej i Al. Wojska Polskiego.

Utrudnienia w ruchu są spowodowane pracami mającymi na celu odbudowanie nawierzchni jezdni uszkodzonej w skutek remontu sieci wodno-kanalizacyjnej. Niestety oznakowanie pozostawia wiele do życzenia. 

Na załączonym nagraniu widzimy jak nasz czytelnik chcąc skręcić w lewo na skrzyżowaniu zajmuje lewy pas i oczekuje na zmianę światła na zielone (na filmie widać również jak poprzedzający go samochód wjeżdża na skrzyżowanie mimo czerwonego światła). Po chwili samochody skręcające z Al. Wojska Polskiego w prawo w ul. Sudecką nie mogą przejechać, bo pas jest zajęty przez oczekujące samochody (m.in. naszego czytelnika). Aby umożliwić im przejazd, pojazdy musiały się wycofać i zająć pas prawy. Niestety sytuacja ta nagminnie się powtarza, a wszystko to przez brak konkretnego oznakowania. 

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Skrzyżowanie powinno być lepiej oznakowane, czy kierowcy powinni domyślić się którym pasem jechać?

# Fatalne oznakowanie na ul. Sudeckiej

Pozostałe filmy ukazujące absurdy i niebezpieczne sytuacje drogowe w naszym regionie : https://24jgora.pl/artykul/prawie-male-bum-cz/825118

Jeśli posiadasz ciekawe filmiki z dróg naszego regionu, prosimy o informację na [email protected] 

Reklama

fatalne oznakowanie na ul. sudeckiej - komentarze opinie

  • gość 2019-10-21 09:32:33

    Znaki poziome są przekreślone, ale fakt, że ledwo to widać i nie ma żadnego ostrzeżenia o ruchu wyłącznie jednym pasem.

  • gość 2019-10-21 09:39:29

    Miałąm podobną sytuację... zero bezpieczeństwa a jest totalny bałagan... warto się przyjrzeć temu.. to jest masakra..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 09:40:56

    Kierowco!!!-włącz myślenie.

  • gość 2019-10-21 09:45:31

    Miałąm podobną sytuację... zero bezpieczeństwa a jest totalny bałagan... warto się przyjrzeć temu.. to jest masakra..

  • noajak - niezalogowany 2019-10-21 09:48:37

    Zabrać uprawnienia kierowcy. Czy kierowca przed skrzyżowaniem widział chociażby znak informujący, że jest to droga jednokierunkowa? Zjechał z Sudeckiej, pewnie mijały go auta więc skąd tak idiotyczne zachowanie? Włącz myślenie (jak to ktoś napisał wyżej) bo narobisz kiedyś komuś krzywdy!

  • gość 2019-10-21 09:53:54

    dla ludzi w jeleniej dziurze zawsze będzie coś nie tak, bo wy tępaki jesteście zwyczajnie i jeździć nie potraficie. ile czasu płacze i narzekania były na rondo na zabobrzu? perły przed wieprze. jeden zapierdziela 80, drugi jedzie 30 a obaj są winni. to są ulice jeleniej góry, nigdy nie będzie bezpiecznie

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-10-21 10:34:44

    Wolne zarty, droga jest rozgrzebywana i następnie łatana, po czym znowu latają i odgrzebuja.

  • gośćvbvbvb - niezalogowany 2019-10-21 13:32:27

    Gdyby gościu pomyślał to by nie stworzył takiej sytuacji.

  • gość 2019-10-21 14:27:32

    Nie narzekajcie na kierowców. należy pasy ruchu oznakować znakami poziomymi tymczasowymi w kolorze żółtym i to załatwi sprawę. Najłatwiej wyzywać kierowców, ale zarządca drogi wybitnie wyłączył myślenie. Oznakuje prawidłowo to i problemy sie zmniejszą

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 16:35:17

    Gdzie jset policjant kierukjący ruchem w tym chaosie .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 16:38:37

    Trzeba się znać na przepisach żeby kierować ruchem drogowym .

  • gość 2019-10-21 21:03:00

    zabrać prawo jazdy debilowi tak samo dwóm kierowcą co przejechali na czerwonym świetle tak dla zasady, takich debili jak wy potrzebują w szeregach drajw klubu lub psychodelic gang

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 22:57:10

    Tacy mądrzy jesteście, a ze znaków wynika, że nie wolno tam skręcać w lewo! Piszecie "włączyć myślenie"?! Trzeba namalować porządnie pasy na jezdni i postawić oznakowanie! Zasłonić nakaz jazdy na wprost i skrętu w lewo. Wykonawca grubą kase bierze za te zlecenie a nie potrafi kilku lini namalować na asfalcie? A obok urząd od dróg się znajduje i nikt nie widzi niedociągnięć? Dziadostwo i tyle!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 23:11:40

    Duda zapowiada "brak litości" dla Banasia. "Jeśli zarzut okaże się prawdziwy, to Banaś musi odejść"

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 00:22:12

    Widziałem dzisiaj taksowke, która zrobila to samo co bohaterowie filmiku, a niby tacy krolowie szos

  • gość 2019-10-22 00:32:22

    jechałam wczoraj tymi wertepami do Karpacza i każdy jechał swoim wyznaczonym pasem. Nic takiego nie miało miejsca. Nie wszyscy kierowcy nie myślą.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 00:50:09

    To się nazywa jazda na pamięć, może czas ruszyć mózgownicą i pomyśleć, że skoro są pachołki to coś to oznacza i logicznie myśleć, że może nie ma miejsca po lewej stronie i jakoś muszą jechać inne samochody?! Ale nie, święta krowa jadąca na pamięć stanie i pretensje... Oj Jelenia, quo vadis?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 07:27:02

    Bo DJ tak właśnie jezdza