Wykonawca wykazuje się precyzją i sprawnością. Wszystkie prace przebiegają zgodnie ze sztuką. Wkrótce po podgórzyńskich drogach będzie można jeździć jak po dywanie.
Trwają liczne prace drogowe w Podgórzynie. Zniszczone drogi wkrótce staną się nowoczesnymi, równymi i bezpiecznymi ciągami komunikacyjnymi. Obecnie wykonawca remontu pracuje na odcinku od stacji paliw Circle K do siedziby firmy Woskar przy ulicy Żołnierskiej. Zerwany został już asfalt, a wkrótce pojawi się tam nowa nawierzchnia. To kolejny etap prac drogowych. Trzeba przyznać, że wykonawca remontu (KAMA) działa szybko i sprawnie. Wszystko to zgodnie ze sztuką i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
Od poniedziałku (21.07) zostanie zamknięty odcinek drogi od ronda w Podgórzynie do skrzyżowania z ulicą Wspólną (bez skrzyżowania). Odcinek dawnej drogi DW366 będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.
# Drogowa rewolucja w Podgórzynie. Trwają prace remontowe
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie obchodzi mnie Podgórzyn mieszkam w. Miłkowie i ubolewam że tak piękna miejscowość z roku na rok niszczeje obskurne budynki brud nie sprzątane chodniki kanał pełen śmieci zamknięty cmentarz komunalny obraz nędzy niegospodarności pytanie dlaczego czy ktoś wie dlaczego
Co za bzdury, skąd ktokolwiek poza wykonawcami tej drogi może wiedzieć czy droga jest budowana "zgodnie ze sztuką" i o jaką sztukę chodzi? Chyba o sztukę mięsa. Co do BHP na budowach obstawianych przez jeleniogórskie firmy to też pozostawia to dużo do życzenia czy ktoś z pracowników tych firm widział kiedykolwiek na budowie BHP-owców?
Wszystko rozbija się o nadzór inspektorski - jeśli ktoś odbiera robotę i przymyka oko na małe niedociągnięcia to za jakiś czas ta droga będzie do remontu. Słynna firma od remontu drogi w Mysłakowicach - można zobaczyć jak wygląda asfalt i chodniki Orlen - Urząd Gminy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Z czasów pobytu w wojsku zapamiętałem określenie robić coś na sztukę. Chodziło o wykonanie jakiejś czynności z maksymalną niedbałością, najmniejszym możliwym kosztem – byle tylko stworzyć pozory spełnienia rozkazu. Kiwanie się z grabiami nad kupką liści przesypywaną z lewej w prawo, a potem z prawej w lewo. Dziubanie łopatą w błotnistym miejscu, gdzie co prawda o sensownym okopie mowy nie ma ale za to ziemia miększa. Pracowite dyżurowanie przy nie podłączonym telefonie. Itd itp. Sztuka jest sztuka.
Autor twierdzi, że po remontowanej drodze będzie się jechało jak po dywanie. Sam tym utwierdza, że jego rozwój zatrzymał się na poziomie dziecka, co nieustannie potwierdza poziomem swojej twórczości na tym portalu.
Żenada ta firma . Rozkopali Przesieke i tak już się to toczy ponad trzy miesiące . Dziura na dziurze asfaltu do połowy miejscowości brak , studzienki rozkopane , pobocza również a na placu też. budowy jedna koparka i czterech fachowców no a jak może być inaczej skoro firma ma jeszcze kilka innych zleceń min. Wolności w JG . Porażka ale co tam nie ważne
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Nie obchodzi mnie Podgórzyn mieszkam w. Miłkowie i ubolewam że tak piękna miejscowość z roku na rok niszczeje obskurne budynki brud nie sprzątane chodniki kanał pełen śmieci zamknięty cmentarz komunalny obraz nędzy niegospodarności pytanie dlaczego czy ktoś wie dlaczego
Co za bzdury, skąd ktokolwiek poza wykonawcami tej drogi może wiedzieć czy droga jest budowana "zgodnie ze sztuką" i o jaką sztukę chodzi? Chyba o sztukę mięsa. Co do BHP na budowach obstawianych przez jeleniogórskie firmy to też pozostawia to dużo do życzenia czy ktoś z pracowników tych firm widział kiedykolwiek na budowie BHP-owców?
Wszystko rozbija się o nadzór inspektorski - jeśli ktoś odbiera robotę i przymyka oko na małe niedociągnięcia to za jakiś czas ta droga będzie do remontu. Słynna firma od remontu drogi w Mysłakowicach - można zobaczyć jak wygląda asfalt i chodniki Orlen - Urząd Gminy.