22/04/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Policjanci z Jeleniej Góry we współpracy ze Strażą Leśną i Karkonoskim Parkiem Narodowym patrolują tereny leśne, dbając o ochronę przyrody i zapewnienie bezpieczeństwa. Kontrolują nielegalne wjazdy quadami i motocyklami enduro, eliminując wykroczenia i informując turystów o przepisach. Wspólne działania mają zapobiec szkodom w lesie oraz zagrożeniom dla ludzi. Planują kontynuację akcji, by chronić naturę i ludzi.
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra