20/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Zdjęcia przedstawiające skrzyżowanie alei Wojska Polskiego z ulicą Wolności, gdzie obecnie nie działa sygnalizacja świetlna. Na zdjęciach widać chaos na drodze, kierowców zdezorientowanych brakiem świateł oraz potrzebę ostrożności przy włączaniu się do ruchu. Przypominamy o zachowaniu pierwszeństwa jadąc ulicą Wolności oraz o obowiązku ustąpienia pierwszeństwa wyjeżdżając z alei Wojska Polskiego. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie.