Reklama

Od wczoraj nie działa sygnalizacja świetlna

Na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Wolności nie działa od wczoraj sygnalizacja świetlna. W tym miejscu panuje spory chaos. 

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności. Na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Wolności nie działa sygnalizacja świetlna. Wielu kierowców się gubi i nie jest w stanie włączyć się do ruchu na ulicę Wolności. W tym miejscu panuje chaos. 

Przypominamy, że jadąc ulicą Wolności mamy pierwszeństwo przejazdu. Z kolei wyjeżdżając z alei Wojska Polskiego na ulicę Wolności, należy ustąpić pierwszeństwa. 

Prosimy kierowców, by w obrębie tego skrzyżowania zachować szczególną ostrożność.

Reklama

# Od wczoraj nie działa sygnalizacja świetlna

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenekkk - niezalogowany 2025-05-20 10:12:37

    brakuje najwazniejszej informacji - dlaczego nie dział i kiedy bedzie działać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kierowca F1 - niezalogowany 2025-05-20 11:36:11

    Brak świateł i już się gubią hahahahahahahha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zgred - niezalogowany 2025-05-20 11:52:06

    Tam jeżdżą głównie prawnicy, więc nie dziwota????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości