Na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Wolności nie działa od wczoraj sygnalizacja świetlna. W tym miejscu panuje spory chaos.
Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności. Na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Wolności nie działa sygnalizacja świetlna. Wielu kierowców się gubi i nie jest w stanie włączyć się do ruchu na ulicę Wolności. W tym miejscu panuje chaos.
Przypominamy, że jadąc ulicą Wolności mamy pierwszeństwo przejazdu. Z kolei wyjeżdżając z alei Wojska Polskiego na ulicę Wolności, należy ustąpić pierwszeństwa.
Prosimy kierowców, by w obrębie tego skrzyżowania zachować szczególną ostrożność.
# Od wczoraj nie działa sygnalizacja świetlna
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
brakuje najwazniejszej informacji - dlaczego nie dział i kiedy bedzie działać
Brak świateł i już się gubią hahahahahahahha
Tam jeżdżą głównie prawnicy, więc nie dziwota????
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
ja jestem przekonany ze to głownie wyborcy trzaskowskiego bo tamtedy prowadzi droga z "wolnych sądów", znaczy żartów
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
W tym miejscu powinny być zlikwidowane nasadzenia krzaczków, które zasłaniają widoczność.
Zgadzam się . Wykopać nawet trawę i położyć asfalt .
Dlaczego sygnalizacja nie działa? Bo lampy nie świecą. Ale tak serio, czemu bęcwały tego nie naprawią?
brakuje najwazniejszej informacji - dlaczego nie dział i kiedy bedzie działać
Brak świateł i już się gubią hahahahahahahha
Tam jeżdżą głównie prawnicy, więc nie dziwota????