Wróć do artykułu

Zdjęcia Aleją Jana Pawła II pod prąd. Mężczyzna zaufał nawigacji - fotorelacja

19/12/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Absurdy Jelenia Góra

77-letni kierowca został zauważony przez policję jadąc pod prąd Aleją Jana Pawła II. Mężczyzna z Złotoryi korzystał z nawigacji, która wprowadziła go na dwupasmową drogę o dużym ruchu. Ostatecznie otrzymał mandat karne. Zobacz zdjęcia.

Powiat złotoryjski, Jechał pod prąd, Aleja Jana Pawła Jelenia Góra. - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości