19/12/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
77-letni kierowca został zauważony przez policję jadąc pod prąd Aleją Jana Pawła II. Mężczyzna z Złotoryi korzystał z nawigacji, która wprowadziła go na dwupasmową drogę o dużym ruchu. Ostatecznie otrzymał mandat karne. Zobacz zdjęcia.