77-letni kierowca zaufał nawigacji. Wjechał pod prąd na al. Jana Pawła II.
Dziś policjanci z jeleniogórskiej drogówki zauważyli wykroczenie, którego dopuścił się kierowca samochodu zarejestrowanego na terenie powiatu złotoryjskiego. Widząc pojazd poruszający się pod prąd aleją Jana Pawła II postanowili natychmiast zatrzymać go do kontroli.
Kierową okazał się 77-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Korzystając z nawigacji wjechał na dwupasmową drogę o sporym natężeniu ruchu pod prąd. Został ukarany mandatem.

# Aleją Jana Pawła II pod prąd. Mężczyzna zaufał nawigacji
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A co do braku myślenia ma nawigacja. Dużo takich mistrzów jeździ po Alei JP ,Sygietyńskiego
A jeszcze więcej takich miszczuf można spotkać przy ul. Kilara skręcając w lewo...
Na bank nawigacja go ostrzegała: - Zmykaj dziadu z tej drogi, bo jedziesz pod prąd!!!
77-letni dzban. Musi z dobrego szkła ze starej, poniemieckiej huty!
Radzę nauczyć się poprawnej pisowni zamiast obrażać ludzi.
Gdzie zrobiłem błąd?
Q.rwa, tylko ukarany mandatem???? Uwzględniając wiek, powinno mu się z automatu cofnąć uprawnienia i skierować na badania psychofizyczne. Następnym razem w kogoś wjedzie... A jak dziadzio nie ogarnia nawigacji, to niech przesiądzie się na komunikację publiczną.
System przyzwyczaja ludzi do prostego łatwego wręcz leniwego życia tylko żeby to w pewnym momencie odebrać dla unicestwienia.
wielu kierowcom zdarza się popełniać błędy podczas jazdy, jednak niewielu potrafi ten swój błąd naprawić i nie ma to związku z wiekiem kierującego, a raczej z jego charakterem i umiejętnościami.
A co do braku myślenia ma nawigacja. Dużo takich mistrzów jeździ po Alei JP ,Sygietyńskiego
A jeszcze więcej takich miszczuf można spotkać przy ul. Kilara skręcając w lewo...
Na bank nawigacja go ostrzegała: - Zmykaj dziadu z tej drogi, bo jedziesz pod prąd!!!