Reklama

Aleją Jana Pawła II pod prąd. Mężczyzna zaufał nawigacji

77-letni kierowca zaufał nawigacji. Wjechał pod prąd na al. Jana Pawła II.

Dziś policjanci z jeleniogórskiej drogówki zauważyli wykroczenie, którego dopuścił się kierowca samochodu zarejestrowanego na terenie powiatu złotoryjskiego. Widząc pojazd poruszający się pod prąd aleją Jana Pawła II postanowili natychmiast zatrzymać go do kontroli.

Kierową okazał się 77-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Korzystając z nawigacji wjechał na dwupasmową drogę o sporym natężeniu ruchu pod prąd. Został ukarany mandatem.

# Aleją Jana Pawła II pod prąd. Mężczyzna zaufał nawigacji

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asd - niezalogowany 2024-12-19 10:09:48

    A co do braku myślenia ma nawigacja. Dużo takich mistrzów jeździ po Alei JP ,Sygietyńskiego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Jarosław & Antoni - niezalogowany 2024-12-19 10:17:53

    A jeszcze więcej takich miszczuf można spotkać przy ul. Kilara skręcając w lewo...

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sąsiadka z dołu - niezalogowany 2024-12-19 10:42:15

    Na bank nawigacja go ostrzegała: - Zmykaj dziadu z tej drogi, bo jedziesz pod prąd!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości