:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek pod Szklarską Porębą - dramatyczna akcja ratunkowa - droga całkowicie zablokowana

Wypadki drogowe, Wypadek Szklarską Porębą dramatyczna akcja ratunkowa droga całkowicie zablokowana - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 27/09/2019 18:27

Do bardzo poważnego wypadku doszło pomiędzy Piechowicami a Szklarską Porębą. Na wysokości hotelu "Las" auto osobowe zderzyło się z ciężarówką.

W tej chwili brak jest bliższych szczegółów dotyczących tego zdarzenia. Trwa cały czas dramatyczna akcja ratunkowa o życie dwóch mężczyzn którzy jechali autem osobowym. Obaj byli zakleszczeni w rozbitym pojeździe, musieli ich wydobyć strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Mężczyźni dawali jeszcze słabe oznaki życia ale trwająca kilkadziesiąt minut akcja reanimacyjna nie przynosiła rezultatu. Droga jest całkowicie zablokowana. Trzeba korzystać z objazdu przez Szklarską Porębę Dolną.

Aktualizacja (18:55) : Niestety jest już potwierdzenie. Nie udało się uratować życia poszkodowanych. Po ponad godzinnej akcji reanimacyjnej funkcje życiowe obu mężczyzn trwale ustały. Dwie osoby nie żyją. Na miejsce jedzie prokurator. Droga będzie zablokowana ok. 3-4 godziny.

Aktualizacja (20:10) : Według wstępnych ustaleń przyczyną była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Kierujący seatem, jadący od strony Szklarskiej Poręby, stracił panowanie nad autem na jednym z zakrętów. Auto wpadło w niekontrolowany poślizg i bokiem uderzyło w lewy przód jadącej prawidłowo ciężarówki. Siła uderzenia była tak duża, że seat praktycznie złamał się w pół.

Wypadek pod Szklarską Porębą - dramatyczna akcja ratunkowa - droga całkowicie zablokowana

Reklama

wypadek pod szklarską porębą - dramatyczna akcja ratunkowa - droga całkowicie zablokowana - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 19:11:04

    i wszystko jasne... Jerzdżą jak świente krowy i w nosie maja "mniejszych". Nie raz byłam światkiem jak zajerzdżajom drogę albo wymuszają pierwfszeństwo, nie wspomnę o prędkości. Może wkoncu ktoś się za nich wezmnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 19:15:28

    A nie widzisz tumanie ze ciezarowka jest na swoim pasie, a beton zawsze mozecie wozic taczkami!

  • gość 2019-09-27 19:16:23

    Na początku dowiedz się jak było na 100 a potem oceniaj.....

  • gość 2019-09-27 19:17:59

    no właśnie gruszka stoi na swoim pasie... szkoda młodych ludzi..

  • gość 2019-09-27 19:25:50

    Uszanujcie tragedię tych ludzi, jak było zbada sąd. Po co te zjadliwe komentarze...

  • Gość! - niezalogowany 2019-09-27 19:31:35

    Gdyby nie ludzka empatia i giapostwo,ci ludzie mogli by żyć....jako jedyny podjąłem się akcji reanimacyjnej(do przyjazdy straży pożarnej),wszyscy mieli w dupie, brzydzili się, bali, nie wiem.....w każdym razie niech wszyscy co się gapili(nie pomagali)niech żyją ze świadomością że przez niech dwoje młodych ludzi nie zyje(((ja mam czyste sumienie..(chociaż się nie udało,przynajmniej próbowałem)..nie pozdrawiam gapowiczòw!!!!wyrazy współczucia dla rodziny ofiar:-((

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 19:31:54

    Pewnie konkurencja takie debilne komentarze podczas tragedii 2 osób jak i kierowcy gruszki

  • Marek - niezalogowany 2019-09-27 19:47:44

    Kiedy w końcu ludzie pójdą po rozum do głowy. Zdaje się, że nigdy, jutro będzie to samo... Hordy Januszy z wielkim ego spiesząca się w jedną i drugą stronę, za nic mająca wszystko i wszystkich, jeżdżąca "szybko, ale bezpiecznie" oczywiście. Spróbuj jechać tam przepisowe 40 km/h a zaraz będą ci siedzieć nerwowo "na ogonie", bo oni przecież wiedzą lepiej, bo im się spieszy, bo jakie tam znaki, ograniczenia... Na głupotę nie ma lekarstwa, jednak jeśli zarządca drogi mógłby tam postawić znak "Uwaga wypadki" lub oznakować jako czarny punkt, może choć kilku cymbałów zrozumiałoby, że to nie żarty i że, w życiu czasem bywa tak, że (górska) droga nie wybacza błędów i czy aby na pewno nie warto jechać wolniej, żeby żona nie została wdową, żeby dzieci nie zostały sierotami, żeby ktoś, być może sam kierowca nie został kaleką na resztę życia. Co za diabelski syf siedzi w głowach ludzi teraz. Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!

  • Do Gość! - niezalogowany 2019-09-27 19:50:59

    W dobie HIV AIDS WZW przede wszystkim trzeba dbać o swoje zdrowie.

    Przede wszystkim :

    Noga z gazu.

  • Góral - niezalogowany 2019-09-27 19:56:54

    standardowe miejsce - mżawka po kilku suchych dniach + rozlane paliwo i oleje (wylewające się z dolnych osłon silnika) no i temperatura, tam co roku dochodzi do kilku zdarzeń, poczekajmy aż pojawią się pierwsze przymrozki i kolejne dzwony. Tablica "czarny punkt" być może trochę spowolni ludzi, ale obwodnica Szklarskiej byłaby sensowniejsza

  • noajak - niezalogowany 2019-09-27 19:58:41

    Obys kiedys mial wypadek i twoje zycie zalezaloby od swiadkow...i wtedy kazdy z nich myslal twoja kategoria wzw hiv itd.. Jebnij sie w ten durny leb przed nastepnym komentarzem.

  • Merowsky - niezalogowany 2019-09-27 20:00:49

    Byłem świadkiem wypadku który dojechał chwilę przed wypadkiem.
    Ty kur** która uważa że abet był sprawca to jesteś w błędzie. Ten typ który prowadził niebieskiego Seata, jechał za szybko, droga była mokra, wpadł w poślizg i jebnal w Auto abetu. Pomogłem wyciągnąć jednego, drugiego się nie dało bo był zakleszczony i pomagali "gapie".

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 20:04:14

    Ja zawsze dostosowuje prędkość do warunków drogowych.
    Nie dostałem NIGDY mandatu. Jeżdżę 30 lat.
    Dla mnie 40 oznacza 35 -40 niezależnie od tego co robią durnie z tyłu za mną.

  • soclib - niezalogowany 2019-09-27 20:55:22

    A gdzie jest policja ,gdzie są radary?

  • Ja - niezalogowany 2019-09-27 21:00:12

    Do gość! Fajnie że reanimowałeś ale nie przypisuje sobie całej zasługi sam nie reanimowałeś o ile mnie wzrok nie myli a na pewno nie myli reanimowałeś z gościem na zmianę!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:09:04

    Naststęp ny debil kupił zlom i szaleje rozpacz policja lapac debili i kopcace zlomy zloma widac z daleka

  • Gość123 - niezalogowany 2019-09-27 21:37:09

    Wiadomo czy mężczyźni byli mieszkancami szklarskiej poreba, czy turysci ktos sie orientuje?

  • Kuba23 - niezalogowany 2019-09-27 21:43:41

    Do ja!gdyby nie gość!to nikt by palcem nie ruszył, ktoś mu tam pomagał ale przez chwilkę, z resztą czy to ważne,skoro i tak się nie nie udało (*)

  • Do pierwszego kom. - niezalogowany 2019-09-27 22:04:06

    Ty analfabeto gamoniu naucz się pisać walisz błędy jak gówniaż z 1 klasy i nie mów kto jest winny bo gówno wiesz i gówno widziałeś tylw w temacie idź do szkoły i naucz się pisać matole

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:10:02

    Jakie AIDS jaki HIV !!! Ludzie od uciskania klatki piersiowej osoby poszkodowanej jeszcze się nikt nie zaraził. Masz obawy przed chorobą to tylko uciekasz, nikt nie każe ci wykonywać oddechów.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:15:31

    Straszny wypadek. Zginęły dwie osoby z powodu pośpiechu szarzy głupoty. Współczuję rodzinom ale i kierowcy ciężarówki który miał nieszczęście znaleźć się na drodze to nie jego wina ale na pewno zawsze będzie widział ten moment jak tamto auto odbija się od niego i nic nie mógł zrobić. Czy ten wypadek spowoduje że ktoś jednak zdejmie noga z gazu nie sądzę . Oznakowanie uwaga wypadki jednych zmusi do refleksji ale pewnie i znajda się tacy pseudobohaterowie którzy będą chcieli i tak wypróbować swoją pseudo moc.

  • gość 2019-09-27 22:41:25

    Po prostu prawo jazdy dla młodych miedzy od 18 do 25 lat dla pojazdu do 1000cm3 i problem z głowy. To są mistrzowie prostej... pierwszy lepszy zakręt i efekty widać.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:54:07

    Czy ktoś z wypowiadających się tu wie dokładnie kto to był? Proszę bardzo o odpowiedź

  • gość 2019-09-27 23:03:27

    Gdyby nie ta ciężarówka zginąłby czyjś mąż albo syn! Osobowy który prawidłowo jechał za ciężarówką tylko dzięki temu że goście, którzy postanowili sobie poszarżować uderzyli w ciężarówkę, przeżył! Szkoda tych śmierci, ale oni mogli się przyczynić do śmierci niewinnych ludzi. Bardzo współczuję kierowcy ciężarówki, ale nie powinien żyć z poczuciem winy bo jego winy w tym nie ma i może ktoś dzięki niemu też przeżył.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:15:43

    Do tego co napisał o dobie hiv i AIDS, obys nigdy nie potrzebował reanimacji. Nie musisz robić usta usta, sam masaż serca już wystarczy! tylko po co? lepiej stać i gapic się...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:15:57

    Do tego co napisał o dobie hiv i AIDS, obys nigdy nie potrzebował reanimacji. Nie musisz robić usta usta, sam masaż serca już wystarczy! tylko po co? lepiej stać i gapic się...

  • Agnieszka K. - niezalogowany 2019-09-27 23:17:12

    Ludzie ogarnijcie sie. Tragedia nie żyje dwóch młodych ludzi a wy pod tak straszna wiadomością urządzacie sobie jakieś chore rozmowy. AID HIV JA POMOGLEM TEN NIE POMOGL. A może popatrzcie każdy na siebie z osobna i zadajcie sobie pytanie : kim jestem i czy ja jestem w porzadku , jak ja bym się zachował w tej sytuacji. Nikt z nas nie jest idealny jechali za szybko i stalo się właśnie tak. uważam że takie zachowania was drodzy komentatorzy jest nie nie na miejscu. To że kilka lat temu auto z firmy Abet miało wypadek ze skutkiem śmiertelnym i po kilku latach powtarza się historia nie oznacza że teraz będziecie wytykać ich palcami jak jeżdżą gdzie jeżdżą. Mili Państwo jak się w domu trzęsie to oznaka złego wyboru lokalizacji zamieszkania. To to samo jak kupić dom koło przejazdu kolejowego że świadomością jeżdżących co godzinę pociągów i mieć pretensje że za głośno po szynach mknie. Puknijcie się wszyscy w główkę i przemyśleć proszę czy wy wszy jesteście tacy idealni. Komentarz typu młodym ludziom nie dawać prawa jazdy na większe auto . To kiedy i gdzie mają zdobyć to doświadczenie skoro przyjmując się do firmy od razu chcą doświadczenie. Nie brania żadnych z firm cieszmy się że są takie firmy które dając pracę tym młodym ludziom i zdobywają doświadczenie. Piszecie że firma Abet powinien się ktoś zainteresować to czemu się nie interesujecie wcześniej tylko wtedy jak się zdąży jakas tragedia. Odwagi LUDZIE . Bo z niczym przychodzimy i z niczym odchodzimy a zachowujemy się jakby to wszystko było nasze . To jest tylko w dzierżawę na czas naszego zycia. Szanujmy się .

  • gość 2019-09-27 23:24:02

    Wymieniają asfalt odcinkowo . Rozpoczeli od centrum Szklarskiej , aktualnie wymieniają w średniej . Nie mogą zamknąć całego odcinka na raz . A tak nawiasem na 3 przy skręcie na Dolną Szklarską stoi znak o wypadkach i niebezpieczeństwie .

  • Gość1 - niezalogowany 2019-09-28 00:08:51

    Zginęły 2 osoby i raczej są nieodpowiednie takie komentarze typu debile jeżdżą szybko itp jeżeli ta osoba która się tak wypowiada ma prawo jazdy to jestem pewny ze również w niektórych miejscach przekracza prędkość i tez tak to się może skończyć dla niego albo dla innych osob a zreszta czujesz się taki zajebisty wyzywając tych ludzi pod anonimem jestes taki mądry napisz imię i nazwisko swoje następnym razem pod takim komentarzem albo powoedz to rodzina ofiar w twarz
    tyle na temat takich ludzi którzy się tak zachowują i są tacy mądrzy na takie tematy i tylko potrafią komuś ubliżać pod anonimem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:27:51

    Marek z pasady

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:29:21

    Marek z pasady , wspolczuje Ani i jego synowi . kondolencje dla rodziny

  • Do gość 1 - niezalogowany 2019-09-28 00:35:08

    Taka to właśnie Polskość jest teraz. Bez empatii, bez rozumu, bez znieczulenia. Swoją drogą komentarze nie powinno się udostępniać. Nie w dniu takiej tragedii. Szczere kondolencje dla rodzin i przyjaciół nieszczęśników.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:49:14

    Marciu... [*] nie wierzę...

  • gość 2019-09-28 01:05:19

    Niżej Hotelu Las jest ostry zakręt i ograniczenie do 40km/h, wiec głupcom się śpieszyło i musieli odrobić zdjecie nogi z gazu. Szcześciem że trafili w ciężarówkę a NIE w auto z żoną lub córką któregoś z głupich komentatorów. Czy ten durny lud nie nauczy się nigdy co to jest "DOSTOSOWANIE SZYBKOSCI DO WARUNKÓW NA DRODZE ??"
    Praprzyczyna jak zwykle - błędy w szkoleniu i ŚMIESZNE MANDATY.
    Akcja była dzień wcześniej, więc hulaj dusza piekła nie ma.

  • gość 2019-09-28 01:30:40

    Cygan Marek nie wierze [*]

  • dymek89 - niezalogowany 2019-09-28 05:46:59

    najgorsze jest to ze Ci zakleszczeni w aucie jeszcze dobra godzine żyli czy tam ile i sie męczyli... /

  • Do dymek89 - niezalogowany 2019-09-28 06:50:08

    Gówno wiesz, gówno widziałeś.
    Sam im puls sprawdzałem. Trupy na miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 06:55:37

    Tragedia.. Czy to mieszkańcy Szklarskiej?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 06:56:11

    Tragedia.. Czy to mieszkańcy Szklarskiej?

  • Ratownik - niezalogowany 2019-09-28 07:13:01

    Kolega który pisze że im puls sprawdzał nigdy nie powinien tego robić. Od oceny że ktoś nie żyje jest lekarz a nie laik z ulicy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 07:41:12

    Nie trzeba być ratownikiem żeby stwierdzić zgon

  • gość 2019-09-28 09:33:15

    A co tu gdybać, brawura i brak przewidywania, to są końcowe skutki, logiki i praw fizyki nie da się oszukać.

  • Nt - niezalogowany 2019-09-28 09:51:35

    I znowu najbardziej cierpią ci, którzy zostali po "tej" stronie. Ogromne wyrazy współczucia dla kierowcy ciężarówki... Trauma do końca życia... Możesz być najbardziej prawym, uwaznym i doświadczonym kierowcą. Trafisz na mniej pokorną osobę i zostajesz albo ofiarą albo nieumyślnym mordercą...

  • od dawna - niezalogowany 2019-09-28 10:43:33

    Z tą drogą jest coś nie tak. Koło hotelu Las bardzo często są wypadki. Poza tym bardzo często droga jest zanieczyszczona olejem . Prawdopodobnie z ciężarówek zatankowanych pod korek przed granicą

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 11:20:00

    Typie który napisałeś, że zlomy widać z daleka bla bla bla... tu nie chodzi o auto stare czy nowe tylko o prędkość deklu...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 11:24:12

    [*]
    Kondolencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 11:29:18

    Czekamy na Janusza który pierwszy napiszę "To pewnie któryś że tego drajf klabu

  • gość 2019-09-28 12:06:33

    tak czytam i patrzę jak łatwo sypią się tezy i osądy ...typowe polaczki ,, cebulaki ,, z taką mentalnością będziemy się wybijać okradać oczerniać i samoistnie niszczyć ,, wy eksperci od spraw bliżej nie wyjaśnionych .. nie przyszło do łba żeby uszanować to że jest 2 istnienia mniej .. Polecam zajrzeć do książki ,, przeczytać definicję słowa wypadek,, i czytać iślęczeć aż nie dojdzie do łba co to oznacza..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 12:31:04

    Niedostosowanie prędkości. Do bozi szagom marsz.Dobrze że nie zabili nikogo postronnego.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 12:57:43

    Nie ma co żałować, sami sobie winni,ważne że ktoś przez nich nie zginął.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 13:10:53

    Kto szybko jedzie
    tego wolno niosą.

  • gość 2019-09-28 13:11:39

    Ty, geniusz co twierdzi że nie ma co żałować , Powiedz mi.. jak tam w szkole wołali za tobą ?? myśle ze puki nie miałeś internetu to tylko rodzina wiedziała że jest coś z tobą nie te re re

  • gość 2019-09-28 13:29:19

    Treść komentarza...

  • M - niezalogowany 2019-09-28 14:06:41

    Zastanówcie się zanim wypiszecie słowa, które zranią. Po co to robicie. Nikt nie wie co go czeka nazajutrz.
    Wyrazy współczucia dla rodzin.

  • Nie wazne - niezalogowany 2019-09-28 14:41:36

    Do tego Co napisal ze nie ma Co zalowac. Zebys kurwa stracil to co najbardziej kochasz I znalazl sie w takiej sytuacji!!

  • Gość z brodą - niezalogowany 2019-09-28 15:04:05

    Panowie , powiem tak - to sztraszna tragedia i tyle.Co się tyczy akcji , to pierwszy przy aucie byłem ja i kierowca betoniarką który próbował wezwać pomoc, jechałem za betoniarką. Osobiście wyrywalem drzwi auta ,sam zresztą raniąc się w głowę. Zacząłem krzyczeć i podbiegł gość z nożem , który przeciął pasy. Chłopak którego wyciągneliśmy dawał znaki życia , bo początkowo ułożyliśmy go w pozycji bezpiecznej. Gorzej było z drugim

  • Gość z brodą - niezalogowany 2019-09-28 15:22:32

    Mimo że odcieliśmy pasy ciężko było co ruszyć. Na domiar złego ten wyciągnięty przestał oddychać. Zaczęliśmy reanimację. Uciskał początkowo jeden chłopak. Ja wykonałem pierwsze wdechy , po kilkunastu przestałem bo sam poczułem ból - sam jestem po niedawnej operacji .Zmienił mnie inny świadek. On i ci którzy uciekali klatkę dotrwali do przyjazdu straży. Strażacy uwolnili drugiego rannego i prowadzili reanimację dalej. I tyle z mojej strony. Straszna tragedia . Szkoda że tego jednego nie dało się chocoaż uratować

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 16:41:54

    Mogły nieboszczyki nie zapierdalac. Żyliby. Dobrze że nie zabili nikogo postronnego.

  • gość 2019-09-28 17:07:09

    kolejny święty i wielce mądry .. mogli to mogli tamto kim ty jesteś ??XXD jak żeś to pisał to skórą machałeś na myśl że możesz dowalić ludziom którzy znali zmarłych .. znałeś ich ??? myślę że nie .. to ja ci składam świąteczne życzenia oby lekarz w najbliższej przyszłości pomylił się i klepnął ci akt zgonu a ty ocknął w skrzynce na 102 i w niej pierw zesrał po czym udusił we własnym smrodzie pajacu jeden,

  • Nie wazne - niezalogowany 2019-09-28 17:15:00

    Takie komentarze to zachowaj dla siebie pedale

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 17:29:52

    Prędkość durne kozaki. Prędkość.
    Kto szybko jechał
    Powoli będzie niesiony.
    Prędkość durne kozaki.
    I nie rozmawiać wiesniaki przez telefon.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 18:41:25

    Bardzo pezykre ale jakby jechali normalnie to bylo by wszystko ok

  • Gość7432 - niezalogowany 2019-09-28 19:37:34

    Maciek........

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 21:04:01

    Nie mogę uwierzyć... Marek ile razy z nim nie jechałam nigdy, powtarzam NIGDY nie cwaniaczyl za kółkiem. Potwierdzają to inni znajomi. Wczoraj siedział obok... Nie obwiniam nikogo bo nie wiem jak było. Wiem, że zginęli młodzi ludzie. Po raz kolejny. Aniu- kochana trzymaj się! Wyrazy współczucia dla wszystkich najbliższych.

  • gość 2019-09-28 22:01:29

    no właśnie i jak czytam tych poetów to się dosłownie mnie trafia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 04:14:51

    Czy mówiąc "Marek", macie na myśli Marka Jąkałę? On jeździł seatrm i to dosyć szybko

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 11:32:21

    Kto jeździ szybko
    tego wolno poniosą.

    Noga z gazu wieśniackie jełopy.
    Telefon komórkowy schowany debilki.

  • gość 2019-09-29 11:47:23

    Kupiłbym alusy od tego sełata,ktoś coś?? Proszę o zostawienie namiarów pod komentarzem,pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 12:36:39

    Maciek (*)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 12:38:02

    Zawsze Będzięsz Maciek w naszej Pamięci (*) Szkoda, że to się tak skończyło;(

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:44:00

    ODSZKODOWANIE za uszczerbek na zdrowiu lub śmierć. Wypadki w PRACY, wypadki KOMUNIKACYJNE , BŁĘDY MEDYCZNE. Bez opłat sprawdzimy każdy przypadek. 730320080
    Do znajomych Maćka[*] pomóżmy wspólnie jego rodzinie
    Ja potrzebuje tylko dotrzeć do jego drzwi

  • Nie wazne - niezalogowany 2019-09-29 16:55:17

    To wypierdalaj na szrot Tam kurwa napewno znajdziesz nie tylko alusy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 18:00:58

    Droga redakcjo, prosze o usuwanie komentarzy hien z firm odszkodowawczych. Pod kazdym artykulem pojawiaja sie bzdurne komentarze z numerem telefonu. To chyba nie jest miejsce na reklame.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 11:10:49

    Wyrazy Współczucia dla Rodziny(*)

  • NG - niezalogowany 2019-09-30 12:33:40

    Super. Nikt przez nich w przyszłości nie ginie. Dopóki giną sprawcy wypadków na skutek brawurowej jazdy to idealnie!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 10:00:05

    Czy to jechal ojciec z synem? Czy sam Maciek?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 13:26:39

    Miszcz kierownicy Maniek. Zabił siebie i pasażera. Bogu dziękować że na jego drodze stanęła betoniarka a nie pieszy czy inny pojazd z niewinnym potencjalnymi ofiarami.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 18:14:03

    Potwierdzona informacja z prokuratury. To nie Maciek kierował autem. Ale to nie ma znaczenia. Zginęło dwóch dobrych mężczyzn. Synowie, ojciec. Obie rodziny są pogrążone w rozpaczy. Nikt nikogo nie chciał zabić, to był wypadek. Uszanujcie żałobę bliskich i zamilczcie.

  • Olga - niezalogowany 2019-10-01 20:27:54

    Maciek pochodził z jeleniej góry i miał jedno dziecko bo znam go bardzo dobrze i szkoda chłopaka.Tamten drugi kolega zostawił czwórkę dzieci.Wyrazy współczucia dla rodziny.Tragiczny wypadek szkoda ludzi.

  • Olga - niezalogowany 2019-10-01 20:29:02

    Maciek pochodził z jeleniej góry i miał jedno dziecko bo znam go bardzo dobrze i szkoda chłopaka.Tamten drugi kolega zostawił czwórkę dzieci.Wyrazy współczucia dla rodziny.Tragiczny wypadek szkoda ludzi.

  • Kac - niezalogowany 2019-10-01 21:38:44

    Maro spoczywaj w pokoju dalej nie mogę w to uwierzyć

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 11:15:24

    Marek a nie maciek i jeździł vw bora i nie jeździł szybko kto nie zna ten niech nie pierdoli glupot

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 12:40:37

    Po pierwsze nie zapierdalali szybko po drugie wcześniej wylał się olej na jezdnię i tylko zostało posypane piaskiem... A wy Kurwa te komentarze swoje możecie zachować dla siebie bo to co wy wypisujecie to debiliada. I się nie wypowiadajcie się jak Kurwa nie wiecie jak było I wszystkim tym co dali takie komentarze napiszę w prost.. CHUJ WAM WSZYSTKIM W DUPE JEBANE PEDALY!!! A ty Marku spoczywaj w spokoju [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 13:21:14

    Maciek nie mial dzieci, Marek tylko jedno.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 23:12:10

    Macius na zawsze pozostaniesz w naszych sercach... Szkoda ze tak to sie skonczylo;((((

  • Msgda - niezalogowany 2019-10-04 15:49:30

    Bardzo proszę o kontakt osoby, który były świadkami wypadu i jako pierwsi udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym pod Szklarską Poręba dnia 27.09.2018 przy hotelu "Las". Tel 783919204 lub 602277761.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 16:46:18

    Do Msgda po co ci info....bylas kims bliskim dla poszkodowanych??

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 01:31:50

    Może dotrze w końcu do koneserów czecha, że jazda po kresce nie kończy się dobrze. Szkoda chłopaków, ale byli dorośli, sami dokonywali wyborów. Każdy kto ich znał i wiedział że cpaja powinien się zastanowic czy zrobił cokolwiek żeby pomóc. Teraz wszyscy płaczą, a gdzie byliście wcześniej, kiedy i jeden i drugi się staczał.

  • Nie wazne - niezalogowany 2019-10-09 09:17:31

    O czym ty pierdolisz? Znałam Marka i to bardzo dobrze i nie zauważyłam żeby było coś nie tak. Więc nie wypisuj kurwa śmieci!!

  • Daniel Walbrzych - niezalogowany 2019-10-10 19:38:35

    Za to pierdolenie "gościu " o jeździe chłopaków po narkotykach. Że nagminnie ćpali itp.urwałbym by Ci łeb i naszczał do szyji. Wam wszystkim anonimowym kurwom co piszecie bzdury i oczerniacie Maćka. Stała się tragedia. Uszanujcie szmaty jebane smutek ich matek i ojców. Tylko jak ktoś zamiast mózgu ma meduze w głowie nie pojmie tego. Daniel Maciejewski Wałbrzych. Trzeba mieć odwagę i jaja żeby się ujawnić. P.S. Szacunek dla tych osób którzy piszą obiektywnie.

  • Nie wazne - niezalogowany 2019-10-11 13:02:44

    Nikt nie ma odwagi żeby się ujawnić. Cwaniacy tylko kurwa w modzie.
    Jebac Was!!!!

Dodajesz jako: |