Pracownicy Wodnika działają już na miejscu, by uporać się z awarią wodociągu zlokalizowanego pod ulicą Teatralną. Bez wody do południa będą mieszkańcy ulicy Teatralnej i częściowo Piłsudskiego.
Aktualizacja (11:48) - awaria została usunięta.
Dziś (19.04) rano doszło do awarii wodociągu zlokalizowanego pod ulicą Teatralną w Jeleniej Górze. Woda wydobywa się na ulicę przez studzienkę. Pracownicy Wodnika działają już na miejscu. Jak dowiadujemy się od rzecznika prasowego spółki - Zbigniewa Rzońcy - awaria powinna zostać usunięta do godziny 12:00. Do tego czasu mieszkańcy ulicy Teatralnej i częściowo ulicy Piłsudskiego pozostaną bez dostępu do wody.

# Woda leje się ulicą Teatralną. Wodnik już naprawia awarię
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Oj tam, oj tam ... nic się nie stało. Dopiszemy do rachunku Jeleniogórzanom.
Dana woda podlega ciśnieniu i lać się musi. Ucz sie Jasiu! https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY
Odbiorcy i tak za to zapłacą, poniemiecki instalacje więc nie ma się co dziwić.
Oj tam, oj tam ... nic się nie stało. Dopiszemy do rachunku Jeleniogórzanom.
Dana woda podlega ciśnieniu i lać się musi. Ucz sie Jasiu! https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY
Odbiorcy i tak za to zapłacą, poniemiecki instalacje więc nie ma się co dziwić.