Strażacy walczyli z pożarem w Kowarach. Obecnie trwają prace rozbiórkowe nieruchomości. W płomieniach życie straciła jedna osoba i pies.
Dziś (10.09) w budynku wielorodzinnym przy ulicy Łomnickiej w Kowarach wybuchł pożar, który szybko trawił kolejne metry kwadratowe powierzchni nieruchomości. Ewakuowano 11 osób. Wszystko działo się bardzo szybko, a służby pojawiły się na miejscu dosłownie chwilę po otrzymaniu dyspozycji. Do akcji pojechali zarówno strażacy z Państwowej Straży Pożarnej jak i ochotnicy z OSP. NIestety otrzymaliśmy dramatyczną informację, z której wynikało, że w pożarze zginęła jedna osoba. Życie stracił również pies, który był w budynku. Informację potwierdził rzecznik Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze. Ratownicy odstąpili od czynności ratunkowych, bowiem u osoby poszkodowanej występowały już wyraźne oznaki śmierci. Stwierdzono zgon. Akcja na miejscu w Kowarach wciąż trwa.
W tej chwili strażacy prowadzą prace rozbiórkowe dachu nieruchomości.
- fot. Jelenia Góra Podaj Dalej / Agata T.
# Tragedia w Kowarach. W pożarze zginęła jedna osoba
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szkoda psa.
,,szkoda psa'' uważam że komentarz ten był nie na miejscu, co to w ogóle ma znaczyć? zwierzę, zwierzęciem ale tam zginął człowiek!!! ludzie naprawdę w głowie się nie mieści jak ten świat spada na psy!!!
Szkoda,że takie bezmózgi jak Ty chodzą po ziemi....
chlopaczek od selfiaków na masce samochodów swoich kolegów powinien wyłączyć komentarze pod swoim gniotem ponieważ przyzwala i daje przestrzeń do generowania hejtu.
Szkoda psa.
,,szkoda psa'' uważam że komentarz ten był nie na miejscu, co to w ogóle ma znaczyć? zwierzę, zwierzęciem ale tam zginął człowiek!!! ludzie naprawdę w głowie się nie mieści jak ten świat spada na psy!!!
Szkoda,że takie bezmózgi jak Ty chodzą po ziemi....