Do zdarzenia doszło na prawym pasie ruchu ulicy Wolności naprzeciwko stacji paliw Muller. Osoba kierująca Toyotą zjechała z drogi i wjechała w znak i latarnię.
Aktualizacja 14:14. Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą, do zdarzenia w głównej mierze przyczynił się kierowca, który zajechał drogę kobiecie kierującej Toyotą. Poszkodowana jechała prawym pasem w kierunku centrum, gdy nagle na jej pas wjechał inny kierowca. W celu uniknięcia zderzenia z drugim pojazdem, kierującą Toyotą zjechała na pobocze uderzając w znak.
Dziś (16.04) około godziny 10 na ulicy Wolności w kierunku Jeleniej Góry doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Osoba kierująca samochodem osobowym marki Toyota zarejestrowanym na terenie województwa Wielkopolskiego z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi na pobocze i ścięła znak oraz latarnię.
Okoliczności tego zdarzenia pozostają póki co nieznane. Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o jazdę zgodną z przepisami.

# Toyotą w znak i latarnię
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tablica już nic nie znaczy. Mogę mieć auto zarejestrowane w Jeleniej a blachy z wielkopolski, także proszę się douczyć panie redaktorku
A gdzie to było poza miastem chyba w kierunku centrum
Czytał lub pisał SMS i bum.
Przecież to babsko, może makijaż poprawiała lafirynda :-))
Wiesz, że to zrobiła bo to twoja matka...
Współczuję kobietom z twojego otoczenia. Mizoginia to ograniczenie intelektualne. No, ale cóż... Z chama i gnoma nie zrobisz barona ... i świat pełen jest takich imbecyli, którym się wydaje, że mężczyzna jest Bogiem.
hahahah POLACY , slowo klucz ...Toyotą... hahahahah wezcie prysznic bo czuc was
Boże!!!!! Co za sierota z tej dziewczyny.Masakra,że tacy ludzie jeżdżą po ulicach,jestem w szoku.
Jest aktualizacja. A teraz przeproś i spie...
Redakcjo, wydrukujcie sobie i powieście na ścianie: "Nazwy okręgów administracyjnych, w tym także województw, piszemy w polszczyźnie małą literą (zob. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. E. Polańskiego, reguła 128), a zatem poprawny zapis to w województwie podkarpackim."
Czego ty od pisowcow wymagasz ? Od lat wytykam bledy ale oni sa odporni na wiedze , jak beton .
Ty wytykasz błędy? Ty?! No proszę cię...
Tablica już nic nie znaczy. Mogę mieć auto zarejestrowane w Jeleniej a blachy z wielkopolski, także proszę się douczyć panie redaktorku
A gdzie to było poza miastem chyba w kierunku centrum
Czytał lub pisał SMS i bum.