Reklama

Toyotą w znak i latarnię

16/04/2024 11:45

Do zdarzenia doszło na prawym pasie ruchu ulicy Wolności naprzeciwko stacji paliw Muller. Osoba kierująca Toyotą zjechała z drogi i wjechała w znak i latarnię.

Aktualizacja 14:14. Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą, do zdarzenia w głównej mierze przyczynił się kierowca, który zajechał drogę kobiecie kierującej Toyotą. Poszkodowana jechała prawym pasem w kierunku centrum, gdy nagle na jej pas wjechał inny kierowca. W celu uniknięcia zderzenia z drugim pojazdem, kierującą Toyotą zjechała na pobocze uderzając w znak. 

Dziś (16.04) około godziny 10 na ulicy Wolności w kierunku Jeleniej Góry doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Osoba kierująca samochodem osobowym marki Toyota zarejestrowanym na terenie województwa Wielkopolskiego z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi na pobocze i ścięła znak oraz latarnię.

Reklama

Okoliczności tego zdarzenia pozostają póki co nieznane. Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o jazdę zgodną z przepisami. 

# Toyotą w znak i latarnię

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/04/2024 14:16
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Hans - niezalogowany 2024-04-16 12:13:26

    Tablica już nic nie znaczy. Mogę mieć auto zarejestrowane w Jeleniej a blachy z wielkopolski, także proszę się douczyć panie redaktorku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    T - niezalogowany 2024-04-16 12:32:19

    A gdzie to było poza miastem chyba w kierunku centrum

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Asd - niezalogowany 2024-04-16 12:39:19

    Czytał lub pisał SMS i bum.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości