Reklama

Prawie małe bum cz. 63

11/04/2024 12:17

Rowerzystów również obowiązują przepisy ruchu drogowego. Pani na rowerze wjechała na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Nie zwróciła uwagi nawet na nadjeżdżające samochody.

Na grupie Jelenia Góra Podaj Dalej pojawiło się nagranie, które ukazuje dość nieodpowiedzialne zachowanie rowerzystki. Sytuacja miała miejsce na przejściu dla pieszych na Placu Wyszyńskiego w Jeleniej Górze. Rowerzystka wjechała na przejście na czerwonym świetle. Zatrzymała się dopiero przed prawidłowo poruszającym się samochodem z wideorejestratorem na pokładzie.

Przypominamy, że rowerzystów również obowiązują przepisy ruchu drogowego.

Więcej filmów prezentujących niebezpieczne sytuacje na drogach w naszym regionie znajdziecie tutaj : https://24jgora.pl/prawiemalebum

Reklama

Jeśli  udało Wam się zarejestrować podobne sytuacje na jeleniogórskich drogach i chcecie się podzielić lub ostrzec innych kierowców - podeślijcie nam materiały na : [email protected]

 

Prawie małe bum cz. 63

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/04/2024 12:19
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Henio Wichura - niezalogowany 2024-04-11 12:28:26

    lLaska pewnie Polka na rowerze naruszyla znaczaco przepisy , to jest przejscie dla PIESZYCH a nie sciezka rowerowa , wyobraz sobie Polaku samochod jadacy chodnikiem czy jest to dzialanie poprawne ? Polacy Polacy ? Caly cywilizowany Swiat sie z was smieje Polacy, teraz niech mi ktos napisze , ze slowo Polak go obraza , Polacy ........ a jakiego prezydenta maja ? WOW , sami go sobie wybraliscie ....hahahahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Asd - niezalogowany 2024-04-11 17:12:07

    Kobieta powinna zejść i przeprowadzić rower na przejściu to fakt, ale jeżeli ten kierowca skręcał z ul Sobieskiego w prawo to w tym czasie zapala się zielone dla pieszych, więc kierowca auta i rowerzystka to równorzędne dzbany.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Hydrualik - niezalogowany 2024-04-11 19:27:00

    Na filmie cały czas jest czerwone światło dla pieszych, więc nie dość, że rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych, to jeszcze zrobiła to niezgodnie z przepisami. Rowerzystka ma szczęście, że nie została potrącona przez samochód, bo to bo była by jej wina i do tego jeszcze mandat w wysokości kilku tysięcy plus ewentualna naprawa samochodu, pod który wjechała...

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości