Co tu się wydarzyło? Pod prąd na ulicy Wolności. Wszystko zostało zarejestrowane przez grupowicza. Zobaczcie nagranie w artykule.
Na grupie Jelenia Góra Podaj Dalej na Facebooku pojawił się post użytkownika przedstawiającego się jako „Jedna Chwila Jedna Decyzja”. Na kamerce samochodowej zarejestrował on niecodzienną sytuację, która miała miejsce na skrzyżowaniu ulicy Ceglanej z Wolności. Kierowca wyjeżdżał z ulicy Ceglanej, z mostku przy piekarni na rogu. Wjechał na ulicę Wolności kierując się w stronę Cieplic. Niestety wybrał złą część jezdni i poruszał się przez pewien odcinek pasami prowadzącymi w kierunku Jeleniej Góry pod prąd. Chwilę później zjechał na przystanek autobusowy.
Więcej filmów prezentujących niebezpieczne sytuacje na drogach w naszym regionie znajdziecie tutaj : https://24jgora.pl/prawiemalebum
Jeśli udało Wam się zarejestrować podobne sytuacje na jeleniogórskich drogach i chcecie się podzielić lub ostrzec innych kierowców - podeślijcie nam materiały na : [email protected].
# Prawie małe bum cz. 93
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bum to ma ten portal w głowie. I nie tylko.
Dokładnie. Pseudoredaktorki pozwalają na hejt i mowę nienawiści w komentarzach , grzeją nadal w artykułach tragedię z przed paru dni , hieny , ale niewygodneg dla siebie komentarze , to szybko kasują. WSTYD !
Gdzie wypadek? Patologia
Kierowca zjeżdżał do rodzinnego domu śp. pana Antoniego Mazurkiewicza...
Bum to ma ten portal w głowie. I nie tylko.
Dokładnie. Pseudoredaktorki pozwalają na hejt i mowę nienawiści w komentarzach , grzeją nadal w artykułach tragedię z przed paru dni , hieny , ale niewygodneg dla siebie komentarze , to szybko kasują. WSTYD !
Gdzie wypadek? Patologia