W budynku przy ul. Zjednoczenia Narodowego paliła się butla z gazem. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się zażegnać zagrożenie.
Ze zgłoszenia, które wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Jeleniej Górze wynikało, że z obiektu przy ul. Zjednoczenia Narodowego wydobywa się dym. Jak przekazał nam kierujący działaniem ratowniczym st. asp. Kamil Hartwig z niewiadomych przyczyn zapaliła się butla z gazem. Pożarem objęta była przybudówka w tylnej części nieruchomości. W budynku znajdowała się kobieta, która samodzielnie opuściła obiekt.
Strażakom udało się szybko opanować sytuację i zażegnać zagrożenie. W tej chwili trwa wietrzenie budynku.

# Pożar przybudówki przy ulicy Zjednoczenia Narodowego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I tak mniej śmierdziało niż od tych kur i kóz które tam trzymają masakra
I tak mniej śmierdziało niż od tych kur i kóz które tam trzymają masakra