Reklama

Na ognisku ze śmieci chciał ugotować zupę

Na terenie posesji przy ulicy Wrzosowej w Jeleniej Górze mężczyzna rozpalił ognisko ze śmieci, by ugotować na nim zupę w kociołku. Interweniowali strażnicy miejscy.

Sytuacja miała miejsce we wtorek (16.04). Strażnicy miejscy z Jeleniej Góry otrzymali zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na terenie posesji przy ulicy Wrzosowej ktoś spala odpady. Funkcjonariusze nie mieli problemu z odnalezieniem miejsca, którego dotyczyło zgłoszenie, bowiem z ogniska ulatniał się gesty dym widoczny z dalekiej odległości. Na terenie posesji prywatnej zauważyli mężczyznę, który palił ognisko. W krótkiej rozmowie tłumaczył, że rozpalił ognisko ze starych płyt meblowych i innych odpadów, by ugotować zupę w kociołku.

Spalając odpady dopuścił się wykroczenia, za które został ukarany mandatem karnym.

Reklama

# Na ognisku ze śmieci chciał ugotować zupę

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Cześć Tu Sławomir - niezalogowany 2024-04-18 10:38:20

    Chciałbym przeczytać - pojęli interwencję i załatwili Panu ciepły posiłek wraz z zupą... Nowy Prezydent to załatwi na 100%

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Z Czarnego - niezalogowany 2024-04-18 10:55:32

    Ten człowiek wielokrotnie dostawał jedzenie. Na przykład z pobliskiego Dino produkty którym kończyła się data ważności. Wszystko sprzedawał za kilka złotych a pieniądze przeznaczał na alkohol. Dom w którym mieszka doprowadził do całkowitej ruiny. W dodatku to recydywista który lubi dzieci. Chcesz to gotuj darmozjadowi zupy, zapraszamy na Wrzosową!

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec - niezalogowany 2024-04-18 10:39:56

    P.e.d.o.f.i.l zdemolował i spalił dom to teraz gotuje pod płotem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości