Na terenie posesji przy ulicy Wrzosowej w Jeleniej Górze mężczyzna rozpalił ognisko ze śmieci, by ugotować na nim zupę w kociołku. Interweniowali strażnicy miejscy.
Sytuacja miała miejsce we wtorek (16.04). Strażnicy miejscy z Jeleniej Góry otrzymali zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na terenie posesji przy ulicy Wrzosowej ktoś spala odpady. Funkcjonariusze nie mieli problemu z odnalezieniem miejsca, którego dotyczyło zgłoszenie, bowiem z ogniska ulatniał się gesty dym widoczny z dalekiej odległości. Na terenie posesji prywatnej zauważyli mężczyznę, który palił ognisko. W krótkiej rozmowie tłumaczył, że rozpalił ognisko ze starych płyt meblowych i innych odpadów, by ugotować zupę w kociołku.
Spalając odpady dopuścił się wykroczenia, za które został ukarany mandatem karnym.

# Na ognisku ze śmieci chciał ugotować zupę
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chciałbym przeczytać - pojęli interwencję i załatwili Panu ciepły posiłek wraz z zupą... Nowy Prezydent to załatwi na 100%
Ten człowiek wielokrotnie dostawał jedzenie. Na przykład z pobliskiego Dino produkty którym kończyła się data ważności. Wszystko sprzedawał za kilka złotych a pieniądze przeznaczał na alkohol. Dom w którym mieszka doprowadził do całkowitej ruiny. W dodatku to recydywista który lubi dzieci. Chcesz to gotuj darmozjadowi zupy, zapraszamy na Wrzosową!
P.e.d.o.f.i.l zdemolował i spalił dom to teraz gotuje pod płotem
"widoczny z dalekiej odległości." - jest tyle innych zawodów, dlaczego musisz pisać?
Fajny ten kociołek i fajnie gdyby mi też jakiś fajny facet ugotował zupę, może być czerwony barszcz lub pomidorowa z ryżem, żurek też spoko.
Chciałbym przeczytać - pojęli interwencję i załatwili Panu ciepły posiłek wraz z zupą... Nowy Prezydent to załatwi na 100%
Ten człowiek wielokrotnie dostawał jedzenie. Na przykład z pobliskiego Dino produkty którym kończyła się data ważności. Wszystko sprzedawał za kilka złotych a pieniądze przeznaczał na alkohol. Dom w którym mieszka doprowadził do całkowitej ruiny. W dodatku to recydywista który lubi dzieci. Chcesz to gotuj darmozjadowi zupy, zapraszamy na Wrzosową!
P.e.d.o.f.i.l zdemolował i spalił dom to teraz gotuje pod płotem