Zdarzenie miało miejsce na ulicy Bartka Zwycięzcy w Jeleniej Górze. Ktoś wjechał w samochód Pani Angeliki i odjechał jak gdyby nigdy nic się nie stało…
Na facebookowej grupie Jelenia Góra Podaj Dalej pojawił się post, którego autorka opublikowała zdjęcia uszkodzonego samochodu. Z relacji Pani Angeliki wynika, że jej samochód był zaparkowany wzdłuż chodnika na ulicy Bartka Zwycięzcy, nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Około godziny 15:45 zeszła do samochodu i zauważyła, że drzwi jej samochodu od strony pasażera są całkowicie zniszczone. Ktoś prawdopodobnie wjechał w jej samochód i odjechał z miejsca zdarzenia nie poczuwając się do winy.
W okolicy znajdują się kamery monitoringu miejskiego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zatrzymanie sprawcy pozostaje jedynie kwestią czasu. Jeżeli jednak ktoś z Państwa był świadkiem zdarzenia, zachęcamy do kontaktu.

# Ktoś uszkodził samochód i odjechał
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
K..... co się dzieje z tymi ludźmi? Zrobiłesz szkodę załatw wszystko jak trzeba a nie uciekasz jak szczur. Przecież po to płacimy ubezpieczenie.
Ten artykuł nie powinien być w zakładce pt. "Absurdy" tylko "Skur****ństwo"! Mam nadzieję, że dorwą gnoja!
nalezy niezwlocznie powoloac komisje pod kierownictwem niejakiego macierewicza na ta okolicznosc .......... a powaznie to uwazam , ze nic nie dzieje sie bez powodu a karma istnieje
Thebilu zamilcz.
Co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć dać dziecku na imię Angelika?
...
Drodzy Bracia i Siostry w Rozumie! Nie bójmy się obiektywnej prawdy: Chrystus (i Mahomet, Mojżesz, Abraham i reszta tego towarzystwa) to był chory psychicznie obłąkaniec z Bliskiego Wschodu. Przez niego i w jego imieniu wymordowano miliony ludzi, zwłaszcza w średniowieczu. Jego matce też kłanialiby się psychiatrzy, gdyby istnieli 2000 lat temu. Oto prawda ostateczna: wklejacz(kropka)pl/zobacz-Manifest
K..... co się dzieje z tymi ludźmi? Zrobiłesz szkodę załatw wszystko jak trzeba a nie uciekasz jak szczur. Przecież po to płacimy ubezpieczenie.
Ten artykuł nie powinien być w zakładce pt. "Absurdy" tylko "Skur****ństwo"! Mam nadzieję, że dorwą gnoja!
nalezy niezwlocznie powoloac komisje pod kierownictwem niejakiego macierewicza na ta okolicznosc .......... a powaznie to uwazam , ze nic nie dzieje sie bez powodu a karma istnieje