Reklama

Ktoś uszkodził samochód i odjechał

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Bartka Zwycięzcy w Jeleniej Górze. Ktoś wjechał w samochód Pani Angeliki i odjechał jak gdyby nigdy nic się nie stało…

Na facebookowej grupie Jelenia Góra Podaj Dalej pojawił się post, którego autorka opublikowała zdjęcia uszkodzonego samochodu. Z relacji Pani Angeliki wynika, że jej samochód był zaparkowany wzdłuż chodnika na ulicy Bartka Zwycięzcy, nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Około godziny 15:45 zeszła do samochodu i zauważyła, że drzwi jej samochodu od strony pasażera są całkowicie zniszczone. Ktoś prawdopodobnie wjechał w jej samochód i odjechał z miejsca zdarzenia nie poczuwając się do winy.

W okolicy znajdują się kamery monitoringu miejskiego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zatrzymanie sprawcy pozostaje jedynie kwestią czasu. Jeżeli jednak ktoś z Państwa był świadkiem zdarzenia, zachęcamy do kontaktu.

Reklama

# Ktoś uszkodził samochód i odjechał

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aaa - niezalogowany 2024-04-12 12:06:35

    K..... co się dzieje z tymi ludźmi? Zrobiłesz szkodę załatw wszystko jak trzeba a nie uciekasz jak szczur. Przecież po to płacimy ubezpieczenie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jeleniogórzanin ze Śródmieścia - niezalogowany 2024-04-12 12:10:14

    Ten artykuł nie powinien być w zakładce pt. "Absurdy" tylko "Skur****ństwo"! Mam nadzieję, że dorwą gnoja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grzesio ale nie Zenek - niezalogowany 2024-04-12 12:54:27

    nalezy niezwlocznie powoloac komisje pod kierownictwem niejakiego macierewicza na ta okolicznosc .......... a powaznie to uwazam , ze nic nie dzieje sie bez powodu a karma istnieje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości