Kierowca autobusu kursującego na linii Jelenia Góra - Kowary gwałtownie zahamował, na skutek czego jedna z pasażerek upadła i doznała obrażeń. Została przewieziona do szpitala.
Dziś około godziny 10. jeleniogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na ulicy Ogińskiego doszło do zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Zastali autobus PKS stojący na pasie ruchu w kierunku ulicy Złotniczej. Okazało się, że 63-letni kierowca pojazdu po wyjechaniu z zatoki autobusowej gwałtownie zahamował, na skutek czego 78-letnia pasażerka upadła i doznała obrażeń. Kobieta została przetransportowana do szpitala na badania, a policjanci obecni na miejscu zdarzenia ustalają szczegóły i okoliczności zajścia.
Prawy pas ruchu w kierunku ulicy Złotniczej jest zablokowany przez stojący tam autobus i zabezpieczający zdarzenie radiowóz policji.
# Kobieta upadła w autobusie po gwałtownym hamowaniu. Trafiła do szpitala
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jest jeden starszy siwy kierowca szczupły ,który jeździ na trasie Kowary-Jelenia góra .Wozi ludzi jak worki ziemniaków,opryskliwy ,nie uprzejmy ,często nie zatrzymuje się na przystankach i oczywiście gwałtownie chamuje jakby woził bydło ,do tego prawie cały czas na telefonie .....Okropny człowiek .Na resztę nie narzekam kierowców .Są Naprawdę Sympatyczni ????????????
H.mmm. Tylko że w tej firmie 95% kierowców to same siwe dziadki, które już dawno powinni siedzieć w domu, ale nie wiedzieć czemu, ciągle powożą tymi żółtymi dyliżansami
Pani Agnieszko, mimo tego, że z treścią się zgadzam, to jednak proponowałbym krótki kurs powtórkowy z polskiej ortografi. Byki, ktore Pani zasadziła, dosłownie powoduja pieczenie oczu.
Agnieszko ! , ogarnij się , " chamuj " przez "ch "?.
SKPL też was chyba trochę wyhamowało na Rynku Kolejowym:)))))) podobnie jak tych z Lwówka:)))))
tam są uchwyty takie do trzymania się , są tez siedzenia , można nawet usiąść skoro hamowanie było awaryjne to chyba była taka potrzeba
Wszystko dobrze, tylko po aresztować autobus w tym miejscu i blokować ruch na kilka godzin?
legendy glosza, że do tej pory stoją i policja i autobus na awaryjnych. Plotki głosza, że to w żaden sposób nie stwarza utrudnień w ruchu drogowym na zabobrzu. Potwierdzone info od twojej starej z komendy. A dlaczego stali tam pół dnia? no bo dlaczego nie ;P
Jest jeden starszy siwy kierowca szczupły ,który jeździ na trasie Kowary-Jelenia góra .Wozi ludzi jak worki ziemniaków,opryskliwy ,nie uprzejmy ,często nie zatrzymuje się na przystankach i oczywiście gwałtownie chamuje jakby woził bydło ,do tego prawie cały czas na telefonie .....Okropny człowiek .Na resztę nie narzekam kierowców .Są Naprawdę Sympatyczni ????????????
H.mmm. Tylko że w tej firmie 95% kierowców to same siwe dziadki, które już dawno powinni siedzieć w domu, ale nie wiedzieć czemu, ciągle powożą tymi żółtymi dyliżansami
Pani Agnieszko, mimo tego, że z treścią się zgadzam, to jednak proponowałbym krótki kurs powtórkowy z polskiej ortografi. Byki, ktore Pani zasadziła, dosłownie powoduja pieczenie oczu.