Jeleniogórscy policjanci ujawnili i zlikwidowali samochodową dziuplę, w której rozbierano na części skradzione samochody różnych marek. Części samochodowe ujawnione w budynku gospodarczym były warte około 700 000 zł.
Jeleniogórscy kryminalni prowadząc czynności dochodzeniowe ujawnili dziuplę samochodową na terenie powiatu lwóweckiego. W jednym z wynajmowanych pomieszczeń gospodarczych mężczyźni dekompletowali pojazdy skradzione na terenie Niemiec.
W związku z tą sprawą w ręce policjantów trafili 46 latek i 33 latek, którzy w nocy z 17 na 18 marca na terenie Niemiec dokonali kradzieży samochodu marki Audi SQ7 o wartości 604 000 zł. Jak wynika z informacji od policji - 18 marca zatrzymali do kontroli kierowcę Fiata Ducato, który był zamieszany w proceder wraz z dwoma innymi mieszkańcami powiatu lwóweckiego. Na pace busa przewoził on rozebrany pojazd marki Audi SQ7 o wartości 432 000 zł. Ten pojazd został skradziony na terenie Niemiec 15 marca 2024 roku. Wartość strat wszystkich pokrzywdzonych przez trzech mieszkańców powiatu lwóweckiego wyniosła blisko 1 500 000 zł.
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Cała trojka za popełnione czyny odpowie przed sądem, dwóm z nich grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a trzeciemu z nich do lat 5. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postacie dozoru policyjnego. - wyjaśnia Beata Sosulska - Baran z jeleniogórskiej policji.

# Dziupla samochodowa zlikwidowana
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
dozór policyjny- tzn już ich więcej w Polsce nie zobaczy, i na nowo poszukiwanie, listy gończe-grunt żeby się ,,kotłowało" w tym całym bajzlu( wymiar sprawiedliwości)
Teraz złapią na opalaniu kabli wiązek... Bedzie sukces.
Prokurator się popisał.
Ktoś mi wyjaśni ten spadek wartości? "(...)dokonali kradzieży samochodu marki Audi SQ7 o wartości 604 000 zł.(...) Na pace busa przewoził on rozebrany pojazd marki Audi SQ7 o wartości 432 000 zł"
Doczytałeś artykuł do końca?
A co to za miejscowość gdzie była ta dziupla
Okolice Wlenia
bielanka dokładnie
W dupie
Nałożyć karę w wysokości ceny tych skradzionych aut do spłacenia właścicielom + nawiązką, a jak nie spłacą to utopić w bagnach i po sprawie
ja nie wiem kto pisze te artykuły... po 1 policjanci z jeleniej góry nie zrobili nic w tej sprawie tylko jak zwykle dostali gotowca na tacy... panowie przyjechali busem z ćwiartkami auta na skup złomu na wrocławskiej, a że obsługa złomu zorientowała się że pocięte elementy karoserii są prawdopodobnie "ciepłe" odmówili przyjęcia tego na skup i to skup złomu z maciejowej dał cynk policji że mają podejrzenie o pochodzeniu tego złomu. A tu jak zwykle policjanci sobie wszystko przypisują. A dziupla była w bielance koło Lwówka Śląskiego
Za parę lat otworzą Kolejkowo.
Niemca można walic za wojnę skurw..... syna
Autorze - najpierw jest napisane, że kradzież miała miejsce z 17 na 18 marca, a później że 15 marca. Proszę ustalić jedną wersję.
dozór policyjny- tzn już ich więcej w Polsce nie zobaczy, i na nowo poszukiwanie, listy gończe-grunt żeby się ,,kotłowało" w tym całym bajzlu( wymiar sprawiedliwości)
Teraz złapią na opalaniu kabli wiązek... Bedzie sukces.
Prokurator się popisał.