Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce dziś na ulicy Jana III Sobieskiego w okolicach Błoni Jeleniogórskich. Kierująca samochodem osobowym w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto uderzyło w barierę energochłonną. Następnie pojazd przewrócił się na dach, przemieszczając się w tej pozycji jeszcze dobrych kilkadziesiąt metrów.
Na miejsce natychmiast wezwano wszystkie niezbędne służby ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli teren i udzielili pierwszej pomocy, Pogotowie Ratunkowe zajęło się transportem kobiety do szpitala, a Policja kierowała ruchem, by nie dopuścić do powstania dodatkowych zagrożeń. Równocześnie przedstawiciele zarządcy drogi przystąpili do uprzątnięcia rozbitego pojazdu i usunięcia fragmentów bariery.
Kierująca pojazdem została przewieziona do szpitala, gdzie poddano ją szczegółowym badaniom. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Mieszkańcy spacerujący obok i kierowcy, którzy byli świadkami wypadku, przyznają, że zdarzenie wyglądało dramatycznie. Samochód, przewrócony na dach, poruszał się w sposób całkowicie niekontrolowany, jeszcze kilkadziesiąt metrów, co mogło skutkować poważnymi konsekwencjami.
Ponieważ ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, jej miejsce zostało szybko przywrócone do ruchu.
Dachowanie na ulicy Jana III Sobieskiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kolizja - auto do kasacji buhahaha:):):)
Jeśli nikt nie ma obrażeń powyżej 7 dni, to jest kolizja. Nawet jak rozj.bie 10 aut.
Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt mam pilne informacje. Ps ta osoba wypiła w aucie parę pereł chmielowych. Mój nr: 799 053 131.
Można gwa*t?
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Zamiast srać po internecie i bawić się w trola, weź wyłącz internet za który mamusia płaci i idź się przewietrzyć. Może trochę świeżego powietrza dotrze do twojego niedotlenienionego mózgu.
Pewnie jechała za wolno ...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Dorośli nie lepsi...
Kolizja - auto do kasacji buhahaha:):):)
Jeśli nikt nie ma obrażeń powyżej 7 dni, to jest kolizja. Nawet jak rozj.bie 10 aut.
Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt mam pilne informacje. Ps ta osoba wypiła w aucie parę pereł chmielowych. Mój nr: 799 053 131.