Samochody po wypadku są całkowicie rozbite. Po czołowym zderzeniu obaj kierowcy trafili do szpitala.
Do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 30 na wysokości miejscowości Pisarzowice doszło wczoraj (21.04) około godziny 14. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że młody kierowca Audi RS3 wyprzedzał na wzniesieniu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Saab. Dokładne okoliczności zbadają biegli.
Po zdarzeniu kierowca usportowionego Audi wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Z kolei mężczyzna siedzący za kierownicą Saab’a wydostał się z pojazdu dopiero przy pomocy strażaków po wycięciu elementów karoserii.
Droga przez kilka godzin była zamknięta. Kierowcy samochodów trafili do szpitala.
Źródło informacji i zdjęcia - eluban.pl

# Czołowe zderzenie Audi RS3 z Saab’em 9-5
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co kierowca ma w głowie?
Na szubienicę z pedałem z Audi.
To jest Saab 9-3 a nie 9-5
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Hiena
Polska to kraj drogowej patologii, zje..y leczą kompleksy na drogach zabijając niewinnych ludzi albo niszcząc im zdrowie do końca zycia. Kiedy w końcu władza powaznie się tematem zainteresuje. 90% kierowców nie dorosło do prowadzenia samochodów na drodze publicznej.
Gdybym najechal na to zdarzenie wcześniej widząc co wyprawiał kierowca audi, to pomimo że opuścił pojazd o własnych siłach dostał by taki oklep że jako pierwszy pojechał by do szpitala
Ogromne szczęście miał kierowca saab'a że to w ogóle przeżył, bo wygląda ten wypadek fatalnie. Panu strażakowi na zdj 6 aż kask dymi. Jeśli kierowca audi doprowadził do tego wypadku, to mam nadzieję, że już wie, że jest bezmózgiem i lepiej dla niego samego i społeczeństwa wokół jak będzie się poruszał do końca życia taxówką, piechotą lub ewentualnie po drogach polnych rowerem.
Bez mózgowi z RS3 zabrać prawo jazdy dożywotnio. teraz nie zabił ale co będzie następnym razem. Może o tym trzeba pomyśleć
Chwilę przed wypadkiem młody z rsa mnie wyprzedzał, już zakręt wcześniej zjeżdżał na czołówkę, bo miał tak nawiane, że musiał brać zakręt z lewego pasa. Gaz, podjazd na dupe i wyprzedzanie. Po chwili dojeżdżam a rs się kopci. Młody z wypożyczalni wziął rsa ale umiejętności i wyobraźni się nie da wypożyczyć. Jeszcze mówił, że już tutaj nie jechał szybko, tylko tam wcześniej.
Co kierowca ma w głowie?
Na szubienicę z pedałem z Audi.
To jest Saab 9-3 a nie 9-5