Reklama

Busem wjechał w patrol drogowy

Groźne zdarzenie miało miejsce na autostradzie A4. Kierowca przewożący pasażerów busem wjechał w patrol drogowy.

Jazda autostradą wymaga szczególnej uwagi, bowiem prędkości osiągane na tej drodze mogą być bardzo niebezpieczne. Kierowca poruszający się po autostradzie musi mieć oczy dookoła głowy. Przekonał się o tym kierowca białego busa zarejestrowanego na terenie powiatu legnickiego, który wjechał w tył patrolu drogowego autostrady A4. Do zdarzenia doszło na 125 kilometrze, na wysokości Kostomłotów (autostrada A4) w kierunku od Wrocławia do Zgorzelca. Z relacji osób będących na miejscu zdarzenia dowiadujemy się, że w busie znajdowali się pasażerowie. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

 

Reklama

Busem wjechał w patrol drogowy
# Pomoc Drogowa AD-POL
# Pomoc Drogowa A4
# Pomoc Drogowa Wrocław

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/04/2024 09:14
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Franio literat - niezalogowany 2024-04-19 14:46:02

    Autorze patologio , naucz sie uzywac slow zgodnie z ich znaczeniem POLAKU

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Podatnik - niezalogowany 2024-04-20 10:54:26

    Co za firma? To ta co ma same białe busy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wanda - niezalogowany 2024-04-20 11:30:03

    To firma Osobus

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości