Groźne zdarzenie miało miejsce na autostradzie A4. Kierowca przewożący pasażerów busem wjechał w patrol drogowy.
Jazda autostradą wymaga szczególnej uwagi, bowiem prędkości osiągane na tej drodze mogą być bardzo niebezpieczne. Kierowca poruszający się po autostradzie musi mieć oczy dookoła głowy. Przekonał się o tym kierowca białego busa zarejestrowanego na terenie powiatu legnickiego, który wjechał w tył patrolu drogowego autostrady A4. Do zdarzenia doszło na 125 kilometrze, na wysokości Kostomłotów (autostrada A4) w kierunku od Wrocławia do Zgorzelca. Z relacji osób będących na miejscu zdarzenia dowiadujemy się, że w busie znajdowali się pasażerowie. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.
Busem wjechał w patrol drogowy
# Pomoc Drogowa AD-POL
# Pomoc Drogowa A4
# Pomoc Drogowa Wrocław
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Autorze patologio , naucz sie uzywac slow zgodnie z ich znaczeniem POLAKU
Co za firma? To ta co ma same białe busy?
To firma Osobus
Autorze patologio , naucz sie uzywac slow zgodnie z ich znaczeniem POLAKU
Co za firma? To ta co ma same białe busy?
To firma Osobus