23/07/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Kierowca Nissana z powiatu jaworskiego miał pecha, gdyż złapał kapcia w Jeleniej Górze. Postanowił naprawić usterkę, zjeżdżając na chodnik przed skrzyżowaniem. Niestety, zamiast pompki, spotkał go mandat od strażników miejskich. Na zdjęciu widać sytuację, która skończyła się nieoczekiwanie.