Wróć do artykułu

Zdjęcia Złapał kapcia, zjechał na chodnik i dostał mandat - fotorelacja

23/07/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Interwencje Jelenia Góra

Kierowca Nissana z powiatu jaworskiego miał pecha, gdyż złapał kapcia w Jeleniej Górze. Postanowił naprawić usterkę, zjeżdżając na chodnik przed skrzyżowaniem. Niestety, zamiast pompki, spotkał go mandat od strażników miejskich. Na zdjęciu widać sytuację, która skończyła się nieoczekiwanie.

Strażnicy miejscy, Grunwaldzka, Aleja Jana Pawła Jelenia Góra. - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości