23/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Jeleniogórscy policjanci podjęli działania kontrolne w okolicach Stawów Podgórzyńskich z powodu łamania przepisów ruchu drogowego. Pomimo zakazu wjazdu, niektórzy kierowcy ignorowali oznaczenia i korzystali z zamkniętej drogi, co groziło niebezpieczeństwem dla nich i innych. Podczas akcji zatrzymano dwóch kierowców, którzy teraz muszą liczyć się z mandatem do 5000 zł i 8 punktami karnymi. Mundurowi apelują o przestrzeganie znaków drogowych, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra