Wróć do artykułu

Zdjęcia Zignorowali znaki i wjechali na zamkniętą drogę. Kara to nawet 5000 zł - fotorelacja

23/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Komunikaty policji Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci podjęli działania kontrolne w okolicach Stawów Podgórzyńskich z powodu łamania przepisów ruchu drogowego. Pomimo zakazu wjazdu, niektórzy kierowcy ignorowali oznaczenia i korzystali z zamkniętej drogi, co groziło niebezpieczeństwem dla nich i innych. Podczas akcji zatrzymano dwóch kierowców, którzy teraz muszą liczyć się z mandatem do 5000 zł i 8 punktami karnymi. Mundurowi apelują o przestrzeganie znaków drogowych, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Zamknięta droga, Stawy Podgórzyńskie, Podinsp. Edyta Bagrowska - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości