18/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
W niedzielę (17.05) odbyło się Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy w Cieplicach. Ulice Cieplicka, Staszica i Pułaskiego zostały zamknięte dla ruchu, zyskując pętlę dla kolarzy. Mieszkańcy nie byli informowani o wydarzeniu i doświadczyli utrudnień w wyjeździe z posesji. Pomimo frustracji, impreza cieszyła zawodników. Apelują o lepszą organizację i informację dla wszystkich mieszkańców na przyszłość. Zamknięcie ulic wywołało kontrowersje, jednak wyścig pozostaje istotną atrakcją w Cieplicach.