04/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Wiosna Cieplicka to okazja do integracji mieszkańców w Parku Zdrojowym. Imprezę oficjalnie otworzył Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak oraz Posłanka Zofia Czernow razem z radnymi, o godzinie 13. Na uczestników czekały liczne atrakcje, takie jak cyrk, muzyka na żywo, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, strefa gastronomiczna, lody i wiele innych. Zapraszamy do Parku Zdrojowego, gdzie o 16:00 w muszli koncertowej wystąpi Gabriel Fleszar.
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook