01/10/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Galeria zdjęć przedstawia interwencję straży miejskiej polegającą na usunięciu z ulic miasta porzuconych pojazdów. Powodem interwencji było m.in. brak badań technicznych i obowiązkowego OC, oraz długotrwałe porzucenie aut. Pojazdy zostały przewiezione na parking miejski, gdzie czekają na właścicieli. Jeśli się nie zgłoszą, zostaną utylizowane zgodnie z procedurą. Apelujemy o zgłaszanie porzuconych aut, co nie tylko poprawia estetykę miasta, lecz także zwiększa bezpieczeństwo na drogach.
fot. Straż Miejska Jelenia Góra
fot. Straż Miejska Jelenia Góra
fot. Straż Miejska Jelenia Góra