13/11/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Wczoraj w Jeleniej Górze odbyło się wzruszające wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 10 par seniorów odebrało symboliczne odznaczenia, podkreślając swoją wytrwałość i dojrzałość w małżeńskim związku. Prezydent Jerzy Łużniak osobiście wręczał medale, wyróżniając te wyjątkowe pary. Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia oddają radość i wzruszenie uczestników, podkreślając, jak ważne jest umocnienie więzi partnerskich na przestrzeni lat.
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Jeleniej Góry / Facebook