07/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z 11. Budziszyńskiego Forum Energetycznego, które odbyło się w TGZ Bautzen. Wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu energetycznemu skupiło przedstawicieli samorządów, naukowców i przedsiębiorców z regionu Łużyc. Zobacz prezentacje projektów, dyskusje i wystąpienia ekspertów dotyczące transformacji energetycznej oraz roli zdecentralizowanych systemów energetycznych. Dołącz do debaty o przyszłości energetyki obywatelskiej i lokalnych inicjatyw. Nie przegap okazji, zarejestruj się na stronie!