19/08/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Na skrzyżowaniu ul. Lubańskiej z ul. Sobieszowską doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów. Ford po kolizji przeleciał przez chodnik, zniszczył płot i mur oporowy, wylądował na prywatnej posesji. Na szczęście nie ma dużych utrudnień dla ruchu. Policja pracuje na miejscu, badając przyczyny. Prawdopodobnie winne było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.