04/11/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
39-letnia kobieta zatrzymana przez policję w Jeleniej Górze za prowadzenie auta po spożyciu alkoholu, mimo obowiązującego zakazu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. Dochodzi do tego próba podszywania się pod inną osobę. Grozi jej 5 lat więzienia i utrata pojazdu. Lekceważenie przepisów drogowych nie ujdzie jej na sucho.