Wróć do artykułu

Zdjęcia Na newralgicznym skrzyżowaniu obok ZUS-u powstanie rondo - fotorelacja

12/11/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Komunikacja Jelenia Góra

Na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury w Jeleniej Górze powstaje rondo, mające poprawić bezpieczeństwo na drodze. Decyzja o budowie ronda została mile widziana przez mieszkańców, a prace rozpocznie Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych. Planowane zakończenie prac to 10. grudnia 2024 roku, a koszt inwestycji to 282 666 zł. Galeria zdjęć przedstawiająca miejsce, gdzie powstanie nowe rondo, ukazuje potrzebę tej zmiany.

Newralgiczne skrzyżowanie, Aleja Jana Pawła, Droga Krajowa nr 3 Jelenia Góra. - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości