15/08/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca nietypowe zdarzenie, które miało miejsce dzisiaj na alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze. Kobieta kierująca Mercedesem wypadła z drogi i wjechała w barierki dzielące pasy zieleni. Na zdjęciach widać zdezorientowaną kierującą oraz interwencję policji.