15/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Karol Nawrocki, kandydat popierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość, spotkał się z mieszkańcami różnych miast na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Pomimo trudności finansowych kampania Nawrockiego była intensywna. Transmisja z emocjonującego spotkania dostępna powyżej. Walka o poparcie trwała do ostatniej prostej przed zbliżającymi się wyborami.