Wróć do artykułu

Zdjęcia Jeleniogórski szpital podpisał umowę na współpracę z Politechniką Wrocławską - fotorelacja

16/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Zdrowie Jelenia Góra

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej podpisało umowę z Politechniką Wrocławską, otwierając studentom przestrzeń do zdobywania wiedzy. Współpraca opiera się na praktyce i badaniach naukowych, umożliwiając studentom wydziału medycznego pracę pod okiem doświadczonych lekarzy. Szpital oferuje pełen zakres usług medycznych, z naciskiem na Pulmonologię oraz Chirurgię Ogólną i Onkologiczną. Ta inicjatywa niesie potencjał rozwoju medycyny w regionie górskim, szczególnie istotny w kontekście wypadków turystycznych.

Wrocław, Kotlina Jeleniogórska, Jeleniogórski Szpital Jelenia Góra. - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości