06/10/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Zderzenie osobówki z nastolatkiem na hulajnodze elektrycznej w Jeleniej Górze. Według ustaleń policji 34-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa 17-latkowi. Mimo że młody użytkownik hulajnogi nie stosował się do przepisów, doszło do potrącenia. Nastolatek trafił do szpitala, co podkreśla wagę przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Pamietajmy, hulajnogi to nie zabawki!
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra
fot. Policja Jelenia Góra