03/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Jeleniogórzanie uczcili rocznicę Konstytucji 3 Maja. Prezydent Jerzy Łużniak wygłosił przemówienie, a tłum przemaszerował ulicami miasta. Wieńce złożono pod pomnikiem Wolność i Niepodległość, a paradę motocykli Can-Am poprowadzono przez Plac Ratuszowy. Zobacz zdjęcia z uroczystości w Jeleniej Górze.