18/03/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Jelenia Góra przygotowuje się do wiosny, sadząc ponad 17 tysięcy kwiatów w różnych kolorach. Krokusy i bratki rozświetlają miasto, a po ustąpieniu mrozów dołączą stokrotki. Oprócz nowych nasadzeń, zadbano o roślinność wielosezonową, przycięto hortensje i róże oraz uzupełniono korę. Efekty prac pracowników MPGK już widać, miasto nabiera kolorów i zachwyca mieszkańców oraz turystów.