09/09/2024 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Inauguracja Września Jeleniogórskiego na Placu Ratuszowym zgromadziła tłumy mieszkańców w stolicy Karkonoszy. Obchody rozpoczęła jeleniogórzanka, zdobywczyni srebrnego medalu na Paraolimpiadzie, a następnie publiczność bawiła się przy koncertach Myslovitz, Red Lips i niezwykłym przedstawieniu Teatru Ognia. Wrażenia po wydarzeniu są niezapomniane!
fot. Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry / Facebook
fot. Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry / Facebook