05/09/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Dziś (5.09) w Jeleniej Górze strażacy interweniują w związku z wyciekiem gazu na Placu Ratuszowym. Mieszkańcy są evakuowani, a strefa zagrożenia wyznaczona. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i uważność w okolicy. Sytuacja jest poważna, dlatego ważne jest przestrzeganie poleceń służb. Zdjęcia z ewakuacji w centrum miasta.
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook