03/10/2025 | Autor: Robert Kotecki - blog | źródło: 24jgora.pl
Strażacy szybko i z determinacją wykorzystali podnośnik i drona, aby dostać się na balkon mieszkania na szóstym piętrze. Dzięki dronowi udało im się ocenić sytuację i podjąć decyzję o wejściu. Po wybiciu szyby w drzwiach balkonowych, weszli do środka. Akcja przebiegła sprawnie i spokojnie, co potwierdziła osoba obserwująca. Szczegóły dotyczące starszej lokatorki nie zostały ujawnione, jednak zgłoszenie braku kontaktu przez rodzinę okazało się uzasadnione. Cała sytuacja miała miejsce na Bacewicz.