10/05/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl
Na brzegu stawu w Parku Norweskim znaleziono pocisk. Działania firmy porządkowej spowodowały zamknięcie obszaru. Patrole policji oraz saperzy z Bolesławca zabezpieczają teren. Apelujemy o nieprzechodzenie za zataśmowane alejki. Zdjęcie przedstawia zamkniętą część parku z patroli policji.