Wróć do artykułu

Zdjęcia Bezpieczeństwo mieszkańców priorytetem - otwarte spotkanie w Jeleniej Górze - fotorelacja

21/10/2025 | Autor: Portal 24jgora.pl | źródło: 24jgora.pl

Fotografie Bezpieczeństwo Jelenia Góra

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwartego spotkania poświęconego bezpieczeństwu mieszkańców Jeleniej Góry. Wydarzenie miało miejsce w Pałacu Sobieszów i było częścią inicjatywy Bezpieczny Dolny Śląsk. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach, dyskusjach oraz spotkaniach z specjalistami ds. ochrony cywilnej. To ważne wydarzenie miało na celu zwiększenie świadomości społecznej i lokalnej odporności na różne zagrożenia. Obejrzyj galerię, aby zobaczyć, jak przebiegało to inspirujące spotkanie.

Cieplice, Dolny Śląsk, Karkonoski Park Narodowy Jelenia Góra. - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości