W zdarzeniu brały udział dwa motocykle i dwa samochody osobowe. Ruch jest ograniczony.
Dziś (3.08) w Mysłakowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa motocykle i dwie osobówki. Wszystko działo się na drodze nr 367 na wysokości stacji paliw Orlen. W związku z tym zdarzeniem występują spore utrudnienia w ruchu.

# Wypadek na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ha ha ha ha.
Poznasz głupiego po śmiechu jego.
Ty jesteś idiota Stefan
Stefek widać że ty jesteś takim zerem społecznym co chodzi z buta i zazdrości wszystkim wszystkiego bo sam jest niedojda śmieszy cie wypadek gdzie niewiadomo czy motocyklista przeżyje nie z jego winy jesteś zerem ale pamiętaj karma wraca
Nie ma czemu się dziwić, przecież sezon na warzywa jest w pełni:)))
Winnym wypadku był 80 letni mężczyzna który wyjechał motocyklistom pod koła i wymusił pierwszeństwo. Więc zamknij jadake swa lepiej i myśl co piszesz :) no ale tak pisze go zjeb więc „CZEMU SIĘ DZIWIĆ”
Motory na tory a tiry na motory
24jgora to kronika wypadkow drogowych o niczym innym nie piszecie
Jedyny normalny portal w którym mozna poprzez komentarz wyrazic swoje zdanie, szanują wolność słowa nie to co na innych rezimowych dennych portalach gdzie jakies loginy trzeba mieć..
No właśnie ubzdurali sobie, że doprowadza to do dezinformcji, a w rzeczywistości wprowadziło ograniczenie wolności słowa i możliwości swobodnej wypowiedzi oraz porównania tego co ktoś nam narzuca swoim artykułem, a czesto gęsto są to informacje nie do końca prawdziwe nosząc znamiona dezinformacji. Tyle w temacie.
A takie były ładne hamerykanskie ha ha ha
Co cię tak cieszy? Jesteś głupkowaty czy co?
Ale pupa cię boli że gość ma motocykl więcej warty niż twoja szopa zwana domem
Niby gdzie na drodze 367 znajduje się Orlen?
Autorze patusie dlaczego nie podałeś marek pojazdów , zawsze patusie podawałeś ? Czy poszedłeś patusie po rozum do głowy ?
Ha ha ha ha.
Poznasz głupiego po śmiechu jego.
Ty jesteś idiota Stefan