Widoczność była dobra. Wszystko wyglądało normalnie, gdy nagle srebrny samochód wyjechał na środek skrzyżowania wymuszając pierwszeństwo. Zobacz nagranie.
Skrzyżowanie w Ścięgnach uchodzi za dość niebezpieczne, bowiem często dochodzi tam do groźnych sytuacji drogowych. Dzisiejsze, które zostało zarejestrowane na kamerce wydaje się być dość absurdalne.
Kierowca srebrnej osobówki jechał przez Ścięgny w dół od strony Karpacza. Stanął przed skrzyżowaniem, na którym nie miał pierwszeństwa przejazdu. Ulicą główną od strony Kowar do skrzyżowania dojeżdżało Audi. Wtedy na środek drogi wyjechał kierowca srebrnej Hondy, czym wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Chwilę później na miejsce dotarły aż 3 zastępy strażaków. Sytuacja miała miejsce około godziny 8:30.
# Wyjechał na środek skrzyżowania i doprowadził do zderzenia. Zobacz filmik
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kto odpowiada za to, że barierki na moście na skrzyżowaniu są uszkodzone od kilku miesięcy? Jeśli ktoś w nie wjechał, tzn. jest sprawca, to w czym rzecz, żeby naprawić to w ciągu tygodnia i ściągnąć z ubezpieczenia kasę?
Wymuszenie.. odszkodowania
No i kto jest the best?????
Kto odpowiada za to, że barierki na moście na skrzyżowaniu są uszkodzone od kilku miesięcy? Jeśli ktoś w nie wjechał, tzn. jest sprawca, to w czym rzecz, żeby naprawić to w ciągu tygodnia i ściągnąć z ubezpieczenia kasę?
Wymuszenie.. odszkodowania
No i kto jest the best?????