Jak ważne jest uczestnictwo w wyborach? Olanie tematu całkowicie skreśli Was z możliwości narzekania, że nowy prezydent jest nieodpowiedni.
Już w najbliższą niedzielę (18.05) Polacy oddadzą bardzo ważny głos. Głos, który będzie rzucał wyraźny cień na przyszłość Polski. Oddadzą głos, który będzie ważył wiele - zadecyduje kto będzie reprezentował Polskę jako prezydent kraju. Nie zmarnujcie szansy. Idźcie na wybory i głosujcie w zgodzie z własnym sumieniem.
Lokale wyborcze będą otwarte od 7:00 do 21:00. Polacy przebywający poza granicami kraju będą mogli głosować w siedzibach wyznaczonych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Jutro (15.05) upływa termin zgłaszania się spisu wyborców. To zgłoszenie będzie fundamentem do możliwości głosowania poza miejscem zamieszkania.
Pamiętaj, aby wziąć ze sobą swój dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Bez niego oddanie głosu nie będzie możliwe. Przy nazwiskach kandydatów będą kwadraciki. Wybierz tego, na którego chcesz zagłosować i postaw krzyżyk w kwadraciku przy jego nazwisku. Pamiętaj, że inne znaki takie jak „ptaszki” nie będą się liczyły. Ważny jest tylko i wyłącznie ten głos, w którym obywatel wykona znak „X”. Czyli dwie linie muszą się przecinać.
Warto zagłosować. Obecnie przed Polską stoją liczne, trudne zadania. Dobry przywódca będzie gwarantem bezpieczeństwa. Ważne, by dbał o interesy Polek i Polaków. Wybierzmy dobrego przedstawiciela na arenie międzynarodowej.
# Wybory już w niedzielę. Nie zmarnuj szansy. Idź i zagłosuj
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Głosuj dps czeka.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Franuś mieszkając 45 km od Niemiec można słabo zarabiać, nie każdy chce dojeżdżać wspaniałymi polskimi drogami co dzień do pracy po 50 km w jedną stronę.
bueahahahahahhhhaahahhahahahahahahah POLACY i ich prezydent hahahahahahahahahhaha
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
To po co iść ? Chcesz jeść świerszcz zostań w domu.
Akurat POlitycy będą się przejmować twoim nieważnym głosem. Idź zagłosuj na osobę, która zadba o ojczyznę, albo oszczędź buty i zostań w domu.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Nie. Mają tam zrobić DPS dla podopiecznych którym opiekunowie przejęli mieszkanie metodą na Batyra :)
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
KAŻDY tylko nie Trzaskowski. To antypolak na usługach zagranicznych mocodawców m.in. Sorosa. Nawrocki jest merytoryczny, obyty i propolski
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Głosuj dps czeka.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.