Reklama

Wraki znikają z ulic miasta. Straż miejska dba o porządek w Jeleniej Górze

Jeleniogórscy strażnicy miejscy usunęli kolejne wraki z ulic i parkingów w mieście.

Strażnicy miejscy kontynuują działania związane z usuwaniem z ulic i parkingów miejskich pojazdów porzuconych, nieużywanych lub pozbawionych ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. W minionym tygodniu odholowano cztery takie auta – z ulic Krakowskiej, Ptasiej, PCK oraz Szewskiej.

Samochody trafiły na miejski parking, gdzie będą czekać na swoich właścicieli. Jeśli ci się nie zgłoszą, rozpoczęta zostanie procedura prowadząca do ich utylizacji.

Przypominamy, że zgodnie z art. 50a Prawa o ruchu drogowym straż miejska lub policja mogą usunąć z drogi pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub taki, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany — a koszt odholowania ponosi właściciel.

Reklama

# Wraki znikają z ulic miasta. Straż miejska dba o porządek w Jeleniej Górze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PCK - niezalogowany 2025-12-05 11:48:11


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Seiko - niezalogowany 2025-12-05 13:55:08

    Popieram. Jeszcze usuńcie każde które stoi na zakazie z zamieszczoną tabliczką odholowanie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dociekliwy - niezalogowany 2025-12-06 08:44:51

    A co to znaczy "stoi nieużywany"? Nieużywany dzisiaj? W tym tygodniu? Miesiącu? Roku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości