Jutro (22.08) pracownicy Wodnika będą modernizować sieć wodociągową. W związku z tym mieszkańcy kilku ulic muszą liczyć się z ograniczonym ciśnieniem wody w kranach.
Wodnik wciąż modernizuje sieci wodociągowe, by zminimalizować ewentualne występowanie awarii, które mogłyby generować problemy z dostarczaniem wody mieszkańcom Jeleniej Góry. Jutro prace będą wykonywane w okolicach ulic Wojewódzkiej, Ceglanej, Francuskiej, Cichej, Spokojnej i Dworcowej. W związku z tym mieszkańcy nieruchomości usytuowanych przy tych ulicach muszą liczyć się z ograniczonym ciśnieniem wody w kranach. Utrudnienia będą występowały jutro (22.08) w godzinach od 9:00 do 13:00.
Po zakończeniu prac może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Za utrudnienia w dostawie wody Spółka Wodnik przeprasza odbiorców. - czytamy w komunikacie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Wodnik.
Reklama
# Wodnik modernizuje sieć wodociągową. Zobacz gdzie wystąpią przerwy w dostawie wody
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"modernizować" czyli brak wody
Ta infrastruktura wodociągowa wygląda podobnie jak ten kran.
A może trzeba pomyśleć ze nie wszyscy mają int. I nie wiedzą o takich pracach A rozwieszanie info na klatkach w dniu rozpoczęcia prac/22.08.24/ raniutko to skandal info powinno być 1 dzien wcześniej aby można było nabrać wody chociażby do WC.brawo wodociągi
a w kswiku odwołali prezesa i cisza jak po śmierci organisty
"modernizować" czyli brak wody
Ta infrastruktura wodociągowa wygląda podobnie jak ten kran.
A może trzeba pomyśleć ze nie wszyscy mają int. I nie wiedzą o takich pracach A rozwieszanie info na klatkach w dniu rozpoczęcia prac/22.08.24/ raniutko to skandal info powinno być 1 dzien wcześniej aby można było nabrać wody chociażby do WC.brawo wodociągi