To miejsce może być dobrą wizytówką Jeleniej Góry. To tutaj piloci będą się uczyć, zdobywać kolejne doświadczenia i poszerzać horyzonty.
Niewątpliwie dziś nastał wyjątkowy dzień, szczególnie dla pasjonatów lotnictwa, bowiem właśnie dziś w Jeleniej Górze oficjalnie otwarta została Akademia Lotnicza. Właścicielem przedsięwzięcia jest Pan Rafał Ładziński, znany w świecie lotnictwa prekursor statków powietrznych przeznaczonych dla załóg cztero lub pięcioosobowych. Mowa oczywiście o projekcie Flaris, którego Pan Rafał Ładziński jest inicjatorem.
Akademia Lotnicza to miejsce, w którym piloci będą mogli nabywać cennego doświadczenia, ale również w tym miejscu będą mogli uzyskać licencje uprawniającą do wykonywania lotów. Kandydatem do odbycia szkolenia lotniczego może być każdy kto ukończył 16 lat i uzyskał odpowiednie zezwolenie od lekarza. Kurs w akademii składa się z części teoretycznej i praktycznej. W tej pierwszej kursant będzie miał do odbycia kilkadziesiąt godzin zajęć teoretycznych, a w części praktycznej będzie miał do zrealizowania 45 godzin lotów.

# W Jeleniej Górze powstała Akademia Lotnicza
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tak? To będzie jak dotychczas, że szkolący będzie je#$ł szkolącego, że chce go zabić?.... Bez pardonu!... Fajnie... Aż chce się kontaktować "tradycję" lotniczą... sick!
Akademia dla pisiorów ,bo najlepiej się bujają w obłokach.
Zaraz miasto za free zrobi pas asfaltowy by prywatne samolociki miały gdzie ładować i startować.
No dobra, ale czy ktoś nas mieszkańców pytał czy zgadzamy się na to, aby każdy z tych uczestników szklolenia wylatywał sobie po 45 godzin nad naszymi głowami.
Chłopów forwarcznych nikt nie będzie o nic pytać
Co się ludzie z wami dzieje ? Zamiast się cieszyć, że powstało miejsce gdzie można się szkolić, zdobyć cenne uprawnienia to sam hejt !!!!! Nikt wam nie karze się szkolić, ale to szansa dla młodych ludzi, potem może się okazać, że będą wam "wozic" tyłki na wczasy allinclusive różnymi liniami. Nie było takiej możliwości w Jeleniej a tu akademia, można zostać pilotem z prawdziwego zdarzenia to same negatywne komentarze. Nie rozumiem.
Ile kosztuje ta przyjemnasc ? Cena ???
Taka przyjemność kosztuje ponad 33 tysiace złotych taniocha HaHaHa
Zapakować w to cacko Łuzniaka i wysłac na ????????.
Tak na serio, to pas asfaltowy by się przydał. To może być dobra inwestycja dla miasta, tylko musi być z głową zarządzana taka realizacja.
A Tadeusz zagryza wargi bo nie pokonał Rafałka, bo synek nie chciał loda zrobić w samolocie.
Czy do Jeleniej Góry powróci normalność???
Lecę do apteki bo zorbiły mi się zajady ze śmiechu!!!
DOBRA WIZYTOWKA to TOALETA DLA OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH ..................YE bana - QRVA patologio !!!!!! Towarzystwo wzajemnej QRVA adoracji ....... druzyna klaunow pijacych alkohol za pieniadze podatnika , JELENIA GORA ? PATOLOGIA - QRVA !!!!
Drodzy Bracia i Siostry w Rozumie! Nie bójmy się obiektywnej prawdy: Chrystus (i Mahomet, Mojżesz, Abraham i reszta tego towarzystwa) to był chory psychicznie obłąkaniec z Bliskiego Wschodu. Przez niego i w jego imieniu wymordowano miliony ludzi, zwłaszcza w średniowieczu. Jego matce też kłanialiby się psychiatrzy, gdyby istnieli 2000 lat temu. wklejacz(kropka)pl/zobacz-Manifest
Jozefie MIROS piekarzu oszuscie z Jezowa rozlicz sie z polowy piekani w Janowicach po swoim ojcu , miales splacic polowe piekarni bo tak ci ojciec kazal a ty tego nie dokonales , Jozefie Miros , splac dlug jeden z twoich klaunow oddal lyzke , drugi tez moze ...czy ty to rozimiesz ? Ile synow ci zostalo ?
Jozefie MIROS piekarzu oszuscie z Jezowa rozlicz sie z polowy piekani w Janowicach po swoim ojcu , miales splacic polowe piekarni bo tak ci ojciec kazal a ty tego nie dokonales , Jozefie Miros , splac dlug jeden z twoich klaunow oddal lyzke , drugi tez moze ...czy ty to rozimiesz ? Ile synow ci zostalo ? WHO U ?
Wszystko fajnie i pięknie bardzo. Tylko "Kierowniczek" i jego kochanica na fotkach blisko siebie. Nie tylko samoloty się szkoli ale romans w zakładzie pracy. Blondyn z brzuchem w koszulinie w paski i okularnica w czarnym worku ma tak grube binokle jak denka od szkła. Promocja
Bardzo dobra promocja Jeleniej Góry. Brawo!
Tak? To będzie jak dotychczas, że szkolący będzie je#$ł szkolącego, że chce go zabić?.... Bez pardonu!... Fajnie... Aż chce się kontaktować "tradycję" lotniczą... sick!
Akademia dla pisiorów ,bo najlepiej się bujają w obłokach.
Zaraz miasto za free zrobi pas asfaltowy by prywatne samolociki miały gdzie ładować i startować.