Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji i zdarzeń drogowych. Dziś zderzyły się tam dwa pojazdy. Występują utrudnienia w ruchu na drodze w kierunku Karpacza.
Trudno na ten moment mówić o konkretnych przyczynach zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w godzinach popołudniowych na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza. Wiemy jednak, że miało ono miejsce na newralgicznym skrzyżowaniu, na którym bardzo często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji drogowych. Wkrótce ma powstać tam rondo, które ma poprawić bezpieczeństwo na tym odcinku drogi.
W zderzeniu brały udział dwa pojazdy, Toyota i Citroen. Przyczyny i okoliczności badają jeleniogórscy policjanci. Na miejscu pojawili się również strażacy, którzy zabezpieczają obszar zdarzenia.

# Utrudnienia na drodze do Karpacza. Zderzenie aut na newralgicznym skrzyżowaniu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale z której strony ono jest newralgiczne? Jeżdżę tam prawie codziennie i naprawdę trzeba nie myśleć i pchać się na chama żeby tam doprowadzić do kolizji...Niedługo ludzie będą jedynie mogli poruszać się po prostej drodze bo każde skrzyżowanie stanie się zbyt ciężkie do bezpiecznego przejechania. Trochę ostrożności i rozumu no chyba że królowie turyści jadący do sracza Karpacza musieli się spieszyć żeby doba hotelowa nie zaczęła się przed ich przyjazdem...
Ja tam jeżdżę codziennie. Fakt to skrzyżowanie wymaga znajomości podstaw. Pytanie jak Ci ludzie jeżdżą w dużych miastach bo jak na wioskach dzieją się takie cuda ????
Jaki jest problem z tym skrzyżowaniem? ŻADEN... a jeszcze za jakiś czas będzie tam rondo.... Dla ludzi którzy nie znają przepisów, każda krzyżówka będzie "newralgiczna". Widoczność jest tam bezproblemowa jak i sam wyjazd... może poprostu więcej rozwagi i myślenia
"Trudno na ten moment mówić o konkretnych przyczynach zdarzenia drogowego," Jprd, a jaka może być inna przyczyna, jak wymuszenie pierwszeństwa????
Cioty pie.dol.ne- do garów a nie za kierownice
Co za patologiczne miasto... Nie ma dnia bez informacji i wypadku lub jeżdzie pod wpływem.
to na pewno wina rowerzysty którego nie było widać bo przecierz mistrzowie wielcy "kierofcy" jeżdzą nieomylnie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami
Ale z której strony ono jest newralgiczne? Jeżdżę tam prawie codziennie i naprawdę trzeba nie myśleć i pchać się na chama żeby tam doprowadzić do kolizji...Niedługo ludzie będą jedynie mogli poruszać się po prostej drodze bo każde skrzyżowanie stanie się zbyt ciężkie do bezpiecznego przejechania. Trochę ostrożności i rozumu no chyba że królowie turyści jadący do sracza Karpacza musieli się spieszyć żeby doba hotelowa nie zaczęła się przed ich przyjazdem...
Ja tam jeżdżę codziennie. Fakt to skrzyżowanie wymaga znajomości podstaw. Pytanie jak Ci ludzie jeżdżą w dużych miastach bo jak na wioskach dzieją się takie cuda ????
Jaki jest problem z tym skrzyżowaniem? ŻADEN... a jeszcze za jakiś czas będzie tam rondo.... Dla ludzi którzy nie znają przepisów, każda krzyżówka będzie "newralgiczna". Widoczność jest tam bezproblemowa jak i sam wyjazd... może poprostu więcej rozwagi i myślenia