Dziś (11.12) po godzinie 7:15 na alei Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.
Kierowcy, którzy korzystali dziś z rana z jezdni w ciągu alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu, które występowały po zderzeniu dwóch samochodów osobowych - Audi i Skody. Do zdarzenia doszło nieopodal skrzyżowania z ulicą Słowackiego. Póki co nieznane są jeszcze konkretne szczegóły kolizji. Ustalają je obecni na miejscu jeleniogórscy policjanci. Od kilku dni w ciągu alei Wojska Polskiego prowadzone są prace gwarancyjne przy studzienkach odpływowych. W związku z tym występują zwężenia jezdni. Być może jedno z tych zwężeń miało wpływ na kolizję.
Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności w obrębie miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Wciąż występują tam utrudnienia w ruchu.
# Utrudnienia na alei Wojska Polskiego po zderzeniu Audi ze Skodą
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze