Reklama

Utrudnienia na alei Wojska Polskiego po zderzeniu Audi ze Skodą

Dziś (11.12) po godzinie 7:15 na alei Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Kierowcy, którzy korzystali dziś z rana z jezdni w ciągu alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu, które występowały po zderzeniu dwóch samochodów osobowych - Audi i Skody. Do zdarzenia doszło nieopodal skrzyżowania z ulicą Słowackiego. Póki co nieznane są jeszcze konkretne szczegóły kolizji. Ustalają je obecni na miejscu jeleniogórscy policjanci. Od kilku dni w ciągu alei Wojska Polskiego prowadzone są prace gwarancyjne przy studzienkach odpływowych. W związku z tym występują zwężenia jezdni. Być może jedno z tych zwężeń miało wpływ na kolizję. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności w obrębie miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Wciąż występują tam utrudnienia w ruchu. 

Reklama

# Utrudnienia na alei Wojska Polskiego po zderzeniu Audi ze Skodą

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości